loltaknie
loltaknie napisał(a) na forum gry OnePiece Online
rejestracja Takie tematy już były poruszane wiele razy, ale wyjaśnię jeszcze raz. Nie w każdej grze wykrywana jest rejestracja, dlatego jest specjalna karta na dogry.pl/kontakt gdzie można zgłosić bark odznaki za daną grę. Działa to tak: Rejestrujecie się (chodzi o pierwszą rejestrację), nie wykrywa jej wam, ale oni tak jakby czekają na wykrycie jej przez kilka dni. Zwykle po 2-3 dniach w zakładce "Brak punktów za grę" pojawia się dana gra. Piszecie "nie otrzymałem/am odznaki za grę np. OnePiece Online" i wysyłacie screen gry z zaznaczonym waszym nickiem w paincie. Po kilku godzinach przychodzi, żeby podać swój nick z gry i otrzymujecie odznaki. Działa na pewno, bo dostałam już tak 6 odznak. Do tej gry, Legion Śmierci, Nosgoth i wiele wiele innych, więc naprawdę, po prostu kilka dni po rejestracji jak się odblokuje gra w tamtej zakładce, napiszcie to samo co ja. Pozdrawiam ^_^
loltaknie
loltaknie napisał(a) na forum gry Lords Road
Zdobywanie EXP'a Po 40 robienie instancji gdzie jest 11 fal i można wejść raz za darmo i raz przy użyciu blood flag. Druga metoda to dzienne questy. Właśnie dobiłam 45 robiąc tylko to, ewentualnie questy główne jeśli były dostępne.
loltaknie
loltaknie napisał(a) na forum gry Undermaster
Problem z levelami Misje nie dają zawsze lvla, exp się zdobywa również poprzez stawianie przedmiotów itd. Najlepszym pomysłem jest wejście w sukcesy i wykonywanie ich, bo dają całkiem sporo expa.
loltaknie
loltaknie napisał(a) na forum gry Elvenar
UWAGA UWAGA !!! Mam przeglądarkę Google Chrome, zaliczyło mi za pierwszym razem, jak chcecie dajcie znać w prywatnej wiadomości to wstawię zrzut u siebie na profil i zobaczycie jak on wyglądał.
Dajcie odzew czy wrzucanie na moim profilu akceptowanych zrzutów ekranu jest potrzebne i czy komuś to pomaga. Jeśli nie po prostu zaprzestanę to kontynuować.