kboczko
kboczko napisał(a) na forum gry Team Fortress 2
jaka najlepsza broń dla scouta? Ja mam takie ustawienia: A. Dubeltówka,pistolet,piaskun B. buzownik,skrzydłowy,atomizer C. Baby face blaster,bonk! atomowy kop,trójruniczne ostrze/bostoński tłuczek D. Ten cztero lufowy ( nie pamiętam nazwy), fioletowa puszka (też nie pamiętam)/ gilotyna, cukrowa laska Moim zdaniem to są najlepsze zestawy ale zależy od ciebie czy lubisz szybko biegać/wysoko skakać/dostawać dużo hp i mieć krytyki czy lubisz grać klasyczną bronią+piłeczką do ogłuszania.
kboczko
kboczko napisał(a) na forum gry Team Fortress 2
skin czy kuriozum Te całe "kuriozum" to jakieś g***o. Nawet jak masz 9999999 skill'i to nikt oprócz ciebie tego nie zobaczy. To tak jakby ktoś sprzedał zwykłą broń za kilka ref. jak nie kluczy tyle, że z pomarańczową nazwą. Weź se jakiś skin ale nie musi być drogi tylko taki jaki ci się podoba. PS: Ja na przykład mam do szpiega pukawkę za 0.22ref ale z********e pasuje do ubranka.
kboczko
kboczko napisał(a) na forum gry Team Fortress 2
Co sądzicie o śmierci TF2? Moim zdaniem TF2 utrzyma się dłużej niż sam CS bo to jego ulepszona wersja. Te wszystkie zabawy, trade serwy, drwiny i klasy. Jedyna rzecz którą dało się robić w CS'ie to wybranie jakiejkolwiek broni ale i to jest w TF'ie tyle, że na specjalnych serwach bo nikt normalnie nie widział np. demomana z dubeltówką. No nie?
kboczko
kboczko napisał(a) na forum gry Dirty Bomb
jakie są postacie i która najlepsza Na początku masz medyka i szturmowca + jakieś darmowe postacie na limitowany czas Jak grasz na trybie tym z taką maszyną którą trzeba niszczyć/naprawiać (nie pamiętam nazwy chyba Ev) grał bym szturmowcem a na innych trybach medykiem lub jakąś limitowaną postacią. No chyba, że masz jakąś kupioną to nie wiem.