IS-3 czy Tiger II Jeżeli chodzi o czołgi kończące E100 vs IS7, zapytajcie ludzi z klanów który z nich częściej jest brany na CW, ja ci odpowiem IS7. Na 100 CW ogarnięty dowódca polowy E100 weźmie 2-3 razy. I proszę nie mówcie że E100 zjada IS7 bo to nieprawda. IS7 ma świetny pancerz nie taki jak E100 ale świetny. Jest bardziej mobilny a działu też nic nie brakuje.
czołgi premium Z tych dwóch zdecydowanie T34 choć jest bardziej sytuacyjny i wymaga doświadczenia od gracza. Ale... Czołgi premium nie służą jedynie do zarabiania ale także do szkolenia załogi, wiec tu musisz pomyśleć do czego bardziej ci się przyda. Druga sprawa, jak długo grasz w WOT-a. Jeżeli zaczynasz dopiero wstrzymaj się. Nie warto na początek kupować sobie czołgu premium 8 tieru. Kosztuje kasę a może za miesiąc zostawisz WOT-a. Jeżeli zaczynasz nie kupuj VIII bo nie będziesz umiał jej wykorzystać. Bardziej doświadczeni gracze na VIII, IX i X tierach i tak cię zjedzą. Dojdź sobie jakąś linią do VIII, po takim czasie już powinieneś wiedzieć co ci się podoba jaka linia cię interesuje itd no i nabędziesz doświadczenia.
T34 czy Super Pers i Type 64 T34 świetna zarabiaczka, choć czołg bardzo sytuacyjny. Mam na nim 3k bitew więc wiem co piszę. Niedawno tez zakupiłem FCM 50t, zastanawiałem się nad CDC ale jako że FCM ma preferencyjne losowanie wybrałem jego. Prawdopodobnie niedługo zniknie ze sklepu , a CDC będzie dostępny jeszcze długo.