dawio18
dawio18 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Pz Sfl V - pomocy!!! No niestety w początkowej fazie jedyną opcją jest campienie na krańcach mapy, bo niestety bardziej papierowe to chyba I tiery są :P No na stockowym sprzęcie szału można dostać, ale druga armata ( nie topowa) to już inna bajeczka ;) osobiście nie zakładałem nigdy topowej lufy ze względu na to iż zakres przesunięcia lufy w poziomie miała porównywalną to arty typu ( grille , bishop) tzn. bardzo mały wychył . 2 grało mi się naprawdę genialnie ;) Radziłbym przemieszczać się razem z posunięciem linii frontu ;) Stanie w 1 miejscu całą rundę mija się z celem :P dodatkowo polecam zakup dosyłacza, siatki i lornety polowej co znacząco zwiększy potencjał bitewny tego czołgu .
dawio18
dawio18 napisał(a) na forum gry World of Tanks
które działo? hetzer Jakub to że pisze że bije po 300 nie oznacza że zawsze tyle zadaje ... wystarczy popatrzeć na to że jest to haubica(!) nie armata, a tu już jest zasadnicza różnica. Haubica charakteryzuje się tym że ma bardzo słabą penetrację przy dużych obrażeniach, takowe obrażenia rzędu 300dmg otrzymamy na czołgach słabo i bardzo słabo opancerzonych, dodatkowo jeśli się nie mylę to haubice korzystają z pocisków OB. Przeciwko dobrze opancerzonym celom dmg zadasz zawsze ze względu na typ pocisku, ale będzie to bardzo mały dmg rzadko sięgający 100 ptk dmg. Z resztą te obrażenia które są przy KAŻDEJ armacie(lub haubicy) to tylko WARTOŚCI ŚREDNIE. Prawdziwy zakres zadawanego dmg uzyskamy w szczegółowych informacjach danej armaty (tudzież haubicy). Reasumując Haubice nadają się na niższe tiery gdzie opancerzenie jest słabe. Armaty zwykłe nadają się na każdą bitwę, raz że korzystają ze zwykłych pocisków ( co podnosi wartość penetracji) to ich dmg jest zazwyczaj stały ( tzn. nieznacznie się różni od tego który jest podany w specyfikacji armaty) ;) myślę że pomogłem :) Pozdrawiam
dawio18
dawio18 napisał(a) na forum gry World of Tanks
które działo? hetzer działko tzw. troll sprawdza się wg mnie tylko w zwarciu ( z małych odległości posiada większą szanse na zadanie konkretnych uszkodzeń). Tym działkiem nie ma co kampić ... wystarczy popatrzeć na jego celność na 100m . Jeśli znow wolisz bardziej przykampić i oddawać strzały z większych odległości z większą penetracją to tylko działko 7,5. Dlaczego? odpowiedź jest prosta. Popatrz na jego celność... dużo większa niż na trollu nieprawdaż? a szybkostrzelność to kolejny atut. Z tym działkiem powinieneś dawać rady nawet na VI tierach , może poza kilkoma HT . Jeśli masz zamiar dłużej się pobawić tym TD to polecam dokupić dosyłacz ( zmniejszy czas przeładowania o 10% ) , siatke kamuflażową ( zawsze jakiś dodatkowy % do kamo gdy stoisz ;) ) oraz lornete polową ( zwiększy znacząco pole widzenia Twojego czołgu podczas postoju to może Cie także uratować przed innymi czołgami ( bo tu sie zabawa zacznie kto kogo wcześniej wykryje ;p ). Powiem że siatke i lornete można zakładać i zdejmować bez żadnych dodatkowych potrąceń golda czyli za free ;) To by było chyba na tyle ;p jakby coś to pisz :)