Mirko
Mirko napisał na forum gry World of Tanks
problem z grafiką w World of Tanks Wciśnij klawisze win+r, wpisz %appdata% w okienku które się otworzy i enter. Po otwarciu folderu znajdź katalog Wargaming.net a w nim folder WorldOfTanks. Usuń wszystko z niego, a zwłaszcza preferences. Gra powinna się otworzyć z ustawieniami domyślnymi. Powinna sama wykryć jakość grafiki. Wszystkie ustawienia będziesz musiał ustawić na nowo.
Mirko
Mirko napisał na forum gry World of Tanks
Chi-Nu-Kai czy Exscelsoir Tylko te dwa masz do wyboru? Pytam bo na 5 tierze jest świetny Pz t-25. Według mnie najlepsza zarabiaczka niskotierowa jeżeli chodzi o premki. A jeżeli chodzi o te dwa powyżej, to oba są takie sobie. T-25 jest dużo lepszy.
Mirko
Mirko napisał na forum gry World of Tanks
Szósty zmysł Nie. Żarówka tylko oznacza, że zostałeś zauważony. Jeżeli się nie schowasz, a żarówka zgaśnie to i tak będziesz widziany. Nie ma w grze wskaźnika, który by pokazywał czy jesteś w danym momencie widziany czy nie. Są mody, które wyświetlają żarówkę przez 9 sekund, czyli tyle ile jesteś podświetlony po zauważeniu. Oczywiście jeżeli dalej będziesz w polu widzenia przeciwnika to i tak będziesz się świecił drużynie przeciwnej bez względu na to czy żarówka się świeci czy nie.