gajesxy
gajesxy napisał(a) na forum gry World of Tanks
Co sądzicie :D Grałem z działem 75mm i z krótką 88mm. Lepsze wyniki osiągałem na dziale 88mm, większa alfa a w podbramkowych sytuacjach jak brakowało penetracji waliłem z goldowych pestek. W porównaniu do poprzednika czasami coś odbijałem, mobilność nie najgorsza, pula hp na przyzwoitym poziomie. Nie jest to najgorszy med. Z 7 tierowych medów mam jeszcze Cometa i nim gra się przyjemniej.
gajesxy
gajesxy napisał(a) na forum gry World of Tanks
fv 4202 premium z QA 22.10.2015 – Storm nie może wyjawić, dlaczego FV4202 będzie można zdobyć „za darmo” (tj. poprzez jakąś misję) tylko w styczniu – Storm nie wie, jakie będą warunki zdobycia FV4202, gdyż sam nad tym nie pracował. Inny developer jednak powiedział, że możemy mieć do czynienia z trudnymi misjami, albo maratonem – w 10.0 FV4202 zostanie tymczasowo całkowicie usunięty z gry (tj. przez jakiś czas nie będzie nawet wersji premium)
gajesxy
gajesxy napisał(a) na forum gry World of Tanks
szkolenie załogi Możesz przełożyć, ale musisz ją przeszkolić na nowy typ czołgu albo zuzywając złoto albo płacąc kredytami. Przy przeszkoleniu za kredyty załoga traci 10% lub 20% z głównej umiejętności zależnie z jakiego czołgu ją przenosimy i na co.
gajesxy
gajesxy napisał(a) na forum gry World of Tanks
AMX 50 100 czy is 3 Amx jest czołgiem bardzo wymagajacym, zanim wystrzelisz magazynek inni mogą cie zmiażdzyc, kartonowy pancerz. Z drugiej strony satysfakcja z wpakowania magazynka i zdjęcia na serię wrogi czołg jest wielka. Na minus francuza można dopisać niewielką depresję działa i czas skupienia minimalnie dłuższy od przeładowania w naboju w magazynku, na nie do końca skupionym celowniku armata wali często kalafiory.