aniamilosz
aniamilosz napisała na forum gry Star Stable
Co to event? Jak i gdzie jest? Jak kupić tam SC??????!!!!!!!!!!!!!!!!!! ♥ W Star Stable jakoś nie pojawia się takie pojęcie jak "event". Jeśli chcesz jednak wiedzieć, jak funkcjonują "eventy" na SSO, to są to po prostu aktualizacje zawierające zadania i dekoracje na mapie związane z np. Bożym Narodzeniem, Halloween, Wielkanocą itp. Kupić SC można przez stronę. Logujesz się, a następnie masz zakładkę "Star Coins". Klikasz w to i wybierasz to, co cię interesuje ;) Na dole jest też opcja "Chcesz płacić komórką? Kliknij tutaj!", więc jeśli masz pieniądze na telefonie to możesz w to kliknąć i też pojawią się oferty na telefon. Jeśli NIE kupujesz przez telefon, potrzebni są Twoi rodzice, którzy wpłacą pieniądze przez bank. A z komórki, cóż - będziesz musiała podać Swój numer telefonu. Wtedy wyślą Ci na telefon SMS'a, będziesz musiała na niego odpowiedzieć "TAK", tak jak w tym SMS pisze. Pobierze Ci pieniądze. Ogólnie, żeby kupić SC klikasz w zakładkę "Star Coins" i podążasz za instrukcjami!
aniamilosz
aniamilosz napisała na forum gry Star Stable
jak zdobyc karte podarunkawa starstable laijtime Żeby nie płacić? NIE DA SIĘ. Star Stable to gra płatna, ludzie, którzy tam pracują dostają pensję od dyrektora gry. A skąd dyrektor miałby brać pieniądze dla swoich pracowników? Od tych, którzy kupują sc i sr! To dzięki wpłaconym pieniądzom gra dalej funkcjonuje. Karty podarunkowe da się kupić za pieniądze. Jeśli Twoi rodzice nie pozwalają kupować nic do gry, możesz poprosić ich o sc/sr na jakąś okazję, np. urodziny, Święta. Albo możesz oszczędzać.
aniamilosz
aniamilosz napisała na forum gry Star Stable
Czy za star stable trzeba płacić Sama gra jest darmowa, ale do 5 poziomu. Wtedy masz tylko 2 lokalizacje do zwiedzania i jednego konia, nie możesz skakać. Po kupieniu tak zwanego "Star Rider" możesz dalej robić misje, skakać i jeździć po calutkiej mapie! I co tydzień dostajesz 100 "Star Coins", czyli drugą walutę dostępną tylko dla SR.
aniamilosz
aniamilosz napisała na forum gry Howrse
Ile bierze sitter Może być i tak, że Ci tygodniowo daje np. 1 kupon, ale to zależy od gracza i ilości oporządzanych koni. Naprawdę jest różnie, więc tutaj nie można niczego dokładniej stwierdzić. Mogą to być przedmioty z CR, konie, eq...
aniamilosz
aniamilosz napisała na forum gry Star Stable
Zna ktos kod na star ridera na pazdzernika albo na listopad Nie ma na razie ŻADNYCH KODÓW NA NIC. Dodają kody, Wy się cieszycie, a potem jak zawsze znowu te prośby. SSO jest już wystarczająco hojne, za hojne. Kiedyś kody były tylko na święta Bożego Narodzenia i nikt jakoś nie narzekał. Star Stable to firma, która musi zarabiać, inaczej nie byłoby ich stać na utrzymanie serwerów i gry. Zawsze kiedy są nowe kody to informują na Fb lub stronce, także zamiast pisać i pytać można po prostu samemu zobaczyć.
aniamilosz
aniamilosz napisała na forum gry Howrse
Jak zdobyć boskiego konia na howrse? Można na wiele sposobów, tak jak wyżej napisano. Jest taki boski koń Krezus (być może o nim czytałaś, jeśli nie to zobacz sobie w necie), którego można zdobyć poprzez nazwanie konia byle jakiej rasy i płci Krezus Junior. I wtedy raz w każdym miesiącu JEDEN koń spośród miliardów tysięcy tych Krezusów Juniorów zmienia się w prawdziwego Krezusa! Jednak szansa na jego zdobycie jest bardzo mała, trzeba tutaj liczyć jedynie na szczęście. Krezusa można i kupić, ale najczęściej za kupony i zamiast dawać kupon co miesiąc to daje co 3.
aniamilosz
aniamilosz napisała na forum gry Howrse
Jak zdobyć Equus Możesz oferować pokrycia swojego dobrego ogiera za dużo equus, możesz kupić bardzo tanio jakiegoś konia i sprzedać go za drożej, zapytaj jakiegoś znajomego czy mógłby założyć konto na Howrse i by Cię wpisał jako sponsora. Możesz korzystać z promocji, zamiast equus możesz dostać jakieś przedmioty z CR i je potem wymieniać z graczami za kupony/equus. Jeśli też wejdziesz w handel->Sklep->na górze masz "sprzedaj przedmioty" klikasz ten przycisk i masz różne swoje przedmioty do sprzedania za equus, mogą to być punkty dorastania, łajno i ekwipunek no i inne rzeczy jakie posiadasz.