Rangi w CS:GO A tak poza tym, ranga to jedynie takie "opakowanie" gracza, który mieści się w określonym przedziale punktowym - gdy osoba przekroczy dany próg i wbije ten 1 punkt więcej od wymaganego, wtedy ranga zmienia się o 1 wyżej. Dlatego, na tych samych rangach - szczególnie wyżej, gdy progi punktowe są dalej rozstawione - można spotkać graczy z tą samą rangą, a grających skrajnie źle i skrajnie dobrze. Szybkość awansowania, jak i ranga początkowa zależy wylącznie od umiejętności, nie da się powiedzieć, ile meczy trzeba wygrać, by awansować.
Wymiana punktów na 5 euro Steam. Prawie 200 pkt? W historii transakcji (jedno 5 euro już kupiłem) teraz 5 euro widnieje za 2799 pkt... Ja kupowałem za 2150 pkt, a kiedyś było nawet za 2050 pkt. To już 749 pkt podwyżki, co jest nie mało, biorąc pod uwagę to, że 800 punktów dokupiłem za przelew, a teraz niejako musiał bym wpakować drugie 10 zł, żeby w ogóle dostać to 5 euro - bo z punktów będzie już ciężko dozbierać następne, a szkoda zostawić, skoro doładowanie już poszło.
Co jest lepsze CZ-75 czy Tec-9? Na pewnym poziomie gry, CZ'tka daje o wiele lepsze efekty od Tec9. Na niższych rangach grałbym Tec9. Poza tym, przeznaczenie CZ'tki i Tec9 jest odmienne. Ja CZ'tki używam najczęściej z pełnym kevlarem i granatami, gdy idę wyłącznie po broń - wtedy sprawdza się idealnie, zabijam pierwszą napotkaną osobę, biorę jego broń i uciekam. Tec9 nada się do walki z gorzej uzbrojonymi i opancerzonymi przeciwnikami, a 24 kule starczą do zabicia nie tylko jednego... Ale z drugiej strony nie ma dużych szans wygrać pojedynku 1vs1 na bliski dystans z kimś uzbrojonym w karabin, PM, albo strzelbę. Jak poczujesz się aimowo na siłach, proponuję zastąpić tec9 kupowaniem P250 (tańszy, podobna skuteczność), a CZ'tkę zostawić jako jednorazówkę do zdobycia karabinu.
Jak po kolei idą rangi? Silver I, Silver II, Silver III, Silver IV, Silver Elite, Silver Master Elite, Gold Nova 1, Gold Nova 2, Gold Nova 3, Gold Nova Elite, Master Guardian 1, Master Guardian 2, Elite Master Guardian, Distinguished Master Guardian, Legendary Eagle, Legendary Eagle Master, Supreme First Class, Global Elite