registerzieff
registerzieff dodał(a) zdjęcie
Co jest zlego w tym screenie? ktos cos?
 • registerzieff

  registerzieff To bym teraz prosil o akceptacje bo ciagle odrzucany jest;)

  15.08.2015, 13:53
 • Jurix

  Jurix Mój błąd, nie zauważyłem. Zazwyczaj gracze dodają inny screen z większym nickiem, przez co nam łatwiej zweryfikować.

  15.08.2015, 13:34
 • registerzieff

  registerzieff Przeciez jest obok powitanie z moim nickiem wiec nie wiem jak jeszcze mialbym to udowodnic

  15.08.2015, 13:25
 • Jurix

  Jurix Ustaw obok okienko z Twoim nickiem żebyśmy mogli zweryfikować czy jesteś właścicielem konta.

  15.08.2015, 13:19
registerzieff
registerzieff napisał(a) na forum gry Legend Online
odrzucenie screena Zwyczajnie dogry kontynuuje swoj złodziejczy proceder. Nie wiem czy to ich inicjatywa czy legend online (i wiele innych gier) przestalo placic. Screeny z legend online i wielu innych gier są z miejsca odrzucane mimo, że zadanie jest wykonane aż nadto.
Ciągłe odrzucanie screenów To jest jak sadze celowa zagrywka dogry, tzn nieakceptowanie jakiejs czesci screenow. U mnie na porzadku dziennym jest notoryczne odrzucanie poprawnych screenow z okreslonych gier. Jak odrzucaja to sobie daj spokoj bo z wlasnego doswiadczenia wiem ze cokolwiek wyslesz to i tak odrzuca
registerzieff
registerzieff dodał(a) zdjęcie
Ktoś mi jest w stanie powiedzieć co w tym screenie jest źle? Bo to już jest przesada, po raz kolejny odrzucane są poprawne screeny.
 • registerzieff

  registerzieff Wrzucilem w taki sposób jak polecileś aczkolwiek to jest kpina bo to nie pierwszy raz kiedy cos takiego sie dzieje. W koncu, czy za akceptacje sa odpowiedzialne szympansy, ze nie potrafia odczytac poprawnego screena?

  03.07.2015, 16:18
 • weknod

  weknod z grami w przeglądarce jest tak dziwnie z tymi Ss możesz spróbować otworzyć 2 okna duże z dogry i w nim mniejsze mi tak zadziałało raz :D

  03.07.2015, 12:11
Wprowadz Nick. Pisanie do obslugi nic nie daje, po paru dniach dostaniesz wygenerowaną automatycznie wiadomosc o tym jak wrzucac screena, z której nic nie wynika i która nie nawiązuje treścią do Twojego zażalenia. "Zmiany" w serwisie mają chyba polegać na tym, żeby oszukać użytkowników wszędzie gdzie sie da.