Dawid
Dawid zadał pytanie w grze Dota 2
Jaka postać? Z strenght lub agility Siemka! Zacząłem grać w Dota 2 cztery dni temu. Zagrałem już Svenem, Juggernautem, Lifestealem, Sand Kingiem i Faceless Voidem. Chciałbym, abyście polecili mi jakąś postać. Jak zauważyliście wszystkie postacie jakie podałem biją z bliska, i są z Strenght / Agility. Podajcie postać, co bije z bliska, jest z Str lub Agi i posiada skille aktywne, a nie kilka pasywek, jak Faceless Void, który obrażenia ma tylko z E :c.
Dawid
Dawid zadał pytanie w grze League of Legends
Poważny problem z lol'em od 5dni nie moge się zalogować wyskakuje tylko 1..2...3 próba i nic więcej. wiem że taki problem pojawił się juz w zeszłym roku. i moje pytanie pojawie się właśnie tu... co do chu pana trzeba zrobić żeby lol zaczą działać?!?! (restart neta czy kompa nie pomaga) oraz mała wiadomość do osób które sprawdzają pytania prosze o nie usówanie tego..... kiedy tylko jest pytanie odnośnie problemów z lol'em zawsze usówacie je, a takie z pierdołamie typu kim idziesz na topa? zostawiacie. obecnie ten problem ma też mój kumpel oraz brat. więć prosze o rade. a do moderatorów jeszcze raz PROSZE NIE USÓWAĆ TEGO PYTANIA.
Dawid
Dawid zadał pytanie w grze League of Legends
LoL na ubuntu Zainstalowałem lola na ubuntu, przez wine według https://www.youtube.com/watch?v=WMfZ0ycgQbc. Gdy odpalam mecza... gra się wyłącza i wyskakuje mi okienko o problemie z połączeniem - gra nie widzi łącza, mimo że te jest poprawne. O co c'mon?