Filmik i porady dla mnie Staraj się last hitować stwory oraz wykorzystaj wszystkie pieniązde jakie masz do dyspozycji na początku gry to da ci równowagę na lini bo jak kupić złóżmy tylko buty bez potek zostanie ci 200 kasy a jak przeciwnik kupi potki to trudno cii się będzie utrzymać na linii
Gnar,jayce,olaf riven Hmm aktualnie najlepiej z nich działa riven jak się ją ogarnie ale dopiero jak się ją ogarnie. Jayce raczej nie, nie jest on narazie tak dobry. Gnar to postać która rozkręca się w mid-game jeśli chcesz grać irutującą postacią na lini to go polecam ale najabrdziej polecam ci olafa. Duży dmg i przetrwanie dzięki jego ultowi i na lini też sb dobrze radzi ale trzeba uważać z maną :)
Co byście zrobili? Hmm to trudna decyzja. Jeśli się z nim dobrze znasz to mu zaufaj ale jeśli nawet go nie widziałeś to nie powinieneś. Ludzie często oszukują w internecie. I zależy też ile czasu by ci zajęło wyjście z tego brązu. Jeśli długo to nie ma po co trcić czasu na to co możesz nie dostać jeśli to kwestia paru dni możesz zaryzykować.