milkcream
milkcream napisał na forum gry Dark Era
Questy dzienne Nie nie, kolego, chodziło mi o to że zawsze o godzinie 12 nocy miałem kolejne, a tu się nie pojawiały i o godzinie 1-szej się włączyły. Więc zapytałem, bo wydawało mi się to dziwne :)
milkcream
milkcream napisał na forum gry Dark Era
Wbijanie expa Nie da się wbić 60lvl szybko, bo bardzo wolno exp leci. Ale praktycznie siedzę od 10 rano do 1 w nocy na komputerze to postać sama expi. Ale powiem ci co ja robię, grzybki zbieram (event), wykupuję exp za coinsy, po zalogowaniu masz taka zakładkę po lewej stronie 3x można kupić dziennie, ale bardzo dużo zjada coinsów, robię dziennie zadania i questy lvlowe. Na tą chwilę mam 59 lvl i prawie 35%, więc jutro napewno wbiję ten 60lvl :) Dzięki temu serwisowi znalazłem bardzo ciekawą grę, bo dopiero od 60lvl się zaczyna zabawa ;) Pozdrawiam, mam nadzieję że pomogłem ;)
milkcream
milkcream napisał na forum gry War Thunder
Jaki kraj To zależy czym chcesz grać i jak chcesz grać :) Czołgi - zdecydowanie Niemcy Samoloty - tu się zaczyna problem niemcy są bardzo wytrzymałe USA- są bardzo dobrze uzbrojone Wielka brytania- są bardzo sterowne zsrr- są szybkie Gdybym miał grać samolotami wybrałbym USA, ponieważ bardzo lubię tamtejsze samoloty. Ale odpowiadając na pytanie niemcy czy zsrr, jeśli to czołgi to pewne że wybrał bym niemieckie, natomiast w samolotach wybrałbym sowieckie.
milkcream
milkcream napisał na forum gry War Thunder
Co zrobić? Klikasz na swój nick lewy górny róg, wybierasz albo samoloty albo czołgi , zależy czym grałeś. Z kolei bitwy zręcznościowe albo realistyczne, też zależy jakie grałeś i wszystko masz napisane ile wygrałeś ile przegrałeś ;)