Jakie są zadania w tej grze? Zadań nie odblokowałam, ale patrząc na 1 i 2 zad. można wywnioskować, że prawdopodobnie prawie wszystkie są właśnie związane z levelami i najwyżej jeden jest inny (co prawdopodobnie jest prawdą i jest to coś w rodzaju zakupu patrząc na ilość pkt za ostatnie zadanie).
Zadanie 4 z 5 - Rozbuduj stajnie do 2 poziomu. Jest wiele sposobów na zdobycie rubinów. 1. atakowanie zamków baronów rozbójników 2. szczęśliwy grosik (możesz sobie podwoić) 3. nagrody w eventach 4. nagrody za osiągnięcia 5. nagrody za chwałę 6. nagrody za moc 7. codzienne zadania 8. zadania oficjalne 9. potwierdzenie e-mailu 10. zaproszenie znajomych i cóż, to chyba tyle, pewnie coś tam pominęłam, ale proszę bardzo, proszę bardzo~ Gorzej z 5 zadaniem, bo tam podobno jeszcze więcej wydać trzeba. :v
Jak łatwo zarobić monety i ruble Atakuj w eventach, bo dostajesz stamtąd duuuużooo monet i surowców, a i czasami z nagrody sypną się rubiny, albo vip (przy, którym da się rubiny zdobyć). Nagrody za osiągnięcia są też dobrym źródłem rubinów. Nagrody za chwałę i moc też czasami. Możesz atakować baronów rozbójników i czasami ci sypną rubinem, albo kilkoma, ale bez szału Codzienne zadania, a w zadaniu "wydaj rubiny" wydajesz 1/2 na przemieszczanie się armii, przez co wychodzisz z 98/99 rubinami na przód.