on-line-on
on-line-on napisał(a) na forum gry AION
Ostatnie logowanie No właśnie w grze nic nie pisze :/ Czyli jednak nie można, trudno... @Rafał - Nie, raczej nie; ja nic nie wiem o tym żeby ktoś mi się wkradał xD A skąd to pytanie?
on-line-on
on-line-on zadał pytanie w grze AION
Dlaczego większość osób ignoruje Barda? Ostatnio jest głośno (albo mi się wydaję), że Bard jest coraz mniej chętnie brany do pt. Ktoś szuka dps, ale nie bard -.- Przecież jest to bardzo dobra klasa, ładny dps,jak ładnie poprosicie to przywróci manę i zawsze może wesprzeć kleryka w healu; więc czemu jest tak nielubiany?
on-line-on
on-line-on zadał pytanie w grze AION
Na którym serwerze...? Ciekawi mnie na jakich serwerach gra najwięcej osób po stronie Asmo? Chodzi mi o przewagę liczebną - dużo osób na głównym servie, wiele ogłoszeń na lfg, na jakąś instę czy misję. Z góry dzięki
on-line-on
on-line-on zadał pytanie w grze AION
Prędkość działania czy szybkość ataku? W końcu się przemogłem i stworzyłem sobie kleryka. Jako że kleryk to głowy heal w grze ma dużo czarów leczących i tu wchodzi moje pytanie, a mianowicie: co używać dla kleryka: zwoje na prędkość działania czy szybkość ataku, aby szybciej je rzucać ? I prosiłbym też o wytłumaczenie czym to się różni, tak na chłopski rozum, bo zawsze mam z tym problem.
on-line-on
on-line-on zadał pytanie w grze AION
Jak będzie działać Aion? Mam pytanko: czy na takich statystykach będzie dało się grać w Aion na laptopie? Jeżeli tak to na jakich obrotach (małe/średnie)? Chodzi o to, że kolega chciałby pobrać na lapka, ale nie wie czy się "opłaca" - czy nie zmarnuje czasu na pobieranie (a wiadomo to leci jak krew z nosa)? Windows 8 AMD Dual-Core Processor E1-1200 Amd Radeon HD 7310 4GB DDR3 Memory 500GB HDD
on-line-on
on-line-on zadał pytanie w grze AION
Taroce - wierzchowce Mam takie pytanku odnośnie taroc. W Elian znajduje się NPC, który sprzedaje taroce (dwie - taki ala wieloryby) jak kupię jedną to będę ją miał na zawsze - tzn. nie ma limitu czasowego?
on-line-on
on-line-on zadał pytanie w grze AION
Co mam dalej zrobić? Witam! Gram w aiona strzelcem, mam już 61lvl i nie wiem co dalej robić jeżeli chodzi o zbroję i broń. Cały czas zbierałem monety - srebrne, złote - i za nie wszystko kupowałem. Obecnie/nadal posiadam set za mithirl coiny. Nie wiem co dalej... Prosiłbym o jakieś rady na temat następnych setów do pve jak i pvp. Które lepsze, które gorsze? (proszę też o dokładny opis)