Dorota
Dorota napisała na forum gry World of Tanks
Received Damage Announcer Legalny? Tak naprawdę, to jeśli się nic nie zmieniło (a nie sądzę żeby się zmieniło po cichu) to na serwerach EU1 i EU2 WSZYSTKIE modyfikacje są aktualnie dozwolone, a to z prostej przyczyny - WG działa na zasadzie zabraniania stosowania modów, a nie ich dopuszczania, czyli do chwili opublikowania listy zakazanych modów (jak to jest na serwerach NA i azjatyckich) wszystko co nie jest zabronione jest dozwolone.
Dorota
Dorota napisała na forum gry World of Tanks
Received Damage Announcer Legalny? jest legalny - jedynie jego część dotycząca pokazywania trafień od niewyspotowanych przeciwników (wskazanie jaki czołg nas uszkodził mimo, że nie został do tej pory wykryty) została zabroniona, ale na serwerze NA. Na serwerach EU mod jest dozwolony w całości.
Dorota
Dorota napisała na forum gry World of Tanks
IS-7 czy 113 ? IS-7 dla większości, 113 dla tych co nie wiedzą czy chcą meda czy HT, ale potrafią grać obydwoma :) 113 moim zdaniem jest lepszym medem niż chińskie top-tierowe medy :) Sama niezbyt lubie/potrafię nią grać, ale znam kilku takich, dla których to ulubiony czołg w grze.... i nie życzę Wam spotkania z nimi kiedy prowadzicie swqojego ISa-7 :)
Dorota
Dorota napisała na forum gry World of Tanks
kto lepszy Po mojemu: SPG - Conqueror GC (God Cannon) TD - T110E4 (po dłuugim wahaniu, ale tu mam problem) MT - tu już co kto lubi STB-1 (mój typ), Bot-Chat dalej ma potencjał na końcówki i ewentualnie któryś rusek (140 się pali jak diabli, 430 poza dpm kuleje działo a t-62a ma twardy łeb i niewiele więcej) HT - ciężarów są dla mnie dwa rodzaje: noob friendly - E-100, IS-7 i dla bardziej zaawansowanych - tutaj typuję FV 215b i AMX 50B, i mimo wszystko T110E5 :)
Dorota
Dorota napisała na forum gry World of Tanks
Na jakim programie można odtwarzać powtórki? tak jak mówią kledzy - pliki powtórek zapisują się w folderze replays w katalogu gdzie zainstalowałeś grę (pod warunkiem, że masz w opcjach zaznaczone zapisywanie wszystkich, bo jest też opcja zapisywania tylko ostatniej rozegranej bitwy. Po nazwie pliku znajdujesz tą która cię interesuje, RMB->otwórz za pomocą->odnajdujesz world of tanks na liście zaintalowanych programówi i voila, ewentualnie przenosisz dany plikdo głównego katalogu wota i przeciągasz i upuszczasz plik powtórki na plik uruchamiający gry (tylko litości - nie na skrót na pulpicie....)
Dorota
Dorota napisała na forum gry League of Angels
Mimo screena nie zalicza mi zadania Dlatego, że przyjęcie bądź odrzucenie screena na tej stronie nie ma nic a nic wspólnego z prawidłowością jego wykonania i odpowiednią jego zawartością..... to jest zwyczajnie tzw "pure luck".... Na przyszłość - jak masz zablokowane wysyłanie screena - zasypuj support zgłoszeniami przez "kontakt" na samym dole strony ;)