Gra się nie instaluje. Po prostu poczekaj albo zostaw kompa na jakiś czas, instalacja zmusza komputer do działania na pełnych obrotach szczególnie jak ktoś ma słabszy komp, oczywiście nie mówię że taki posiadasz, poczekaj może się zrobi. zobacz też czy masz jeszcze wolne miejsce na dysku, jeżeli nie to zrób małe porządki :) ------------------------------------------------------------------------------ Jeśli pomogłem łapka w górę :)
Screen w Hex Ja robiłem tak: wyjdź z kampanii, następnie pojawia się takie menu i wybierasz co chcesz robić, klikasz kontynuuj kampanie i pojawia się postać do wyboru, jest nick i w prawym górnym rogu złoto. ------------------------------------------------------------------------------ Jeśli pomogłem łapka w górę :)
Kamil
Kamil napisał na forum gry Chaos Rage
zadania zniknęły Możliwe że jakiś błąd, sprawdź za jakiś czas czy parę dni. Ostatnio chyba 3 dni temu miałem to samo z Blade and Soul, zarejestrowałem się pobrałem grę i nagle zadań nie było ale następnego dnia już się pojawiły.
Kamil
Kamil napisał na forum gry Tibia
Problem z postacią Dałeś komuś hasło? Możliwe że Cię wyczyścił i specjalnie giną żeby Ci lvl spadł, ss'em się nie martw, zmień hasło i wbijaj lvl do kolejnego zadania, eq i lvl szybciutko odrobisz
Kamil
Kamil napisał na forum gry Tibia
Jak wbić 10 poziom ?? Ciężka? xD stara i prosta! Napisz mi gdzie się znajdujesz czy ss wyślij to powiem co i jak :d a tak w ogóle masz takie coś jak "mana" standardowo żeby użyć skilla musisz mieć mane czyli niebieski pasek pod hp (czerwony pasek) żeby odnowić mane musisz coś zjeść zabijaj moby to wyleci i graj na start rycerzem albo paladynem ponieważ te klasy nie potrzebują many w takim stopniu, natomiast druid i mag wykorzystują mane do bicia z różdżek, jeżeli Ci jej zabraknie to bijesz z pieści czyli bardzo słabo, po czasie jak bijesz np z łuku rośnie Ci lvl bicia z daleka :d paladyn sie w tym specjalizuje, lvl postaci daje Ci wiecej hp, many, szybkość chodzenia i możliwy udźwig rzeczy. dasz ss to Ci powiem gdzie expić
Kamil
Kamil napisał na forum gry League of Legends
7 token rengar Ogólnie samych statystyki biorą pod uwagę ale w małym stopniu, czasem możesz zauważyć ze ktoś ma lipne statystyki a ma S, najlepiej jak grasz musisz mieć sporo farmy, asysty tez się wliczają zadany dmg itp, czyli staraj się nie ginąć, gankowac, łapać kille ale tez asysty no i zbierz farmę minimum 150(np jak miałem bardzo dobry mecz ale na jungli grałem to nie miałem za dużo farmy to nigdy S nie chciało wbić) jakies 9/2/12, 183 farmy, jakiś push i myślę że lajtowo dasz rade.