barht123
barht123 napisał(a) na forum gry League of Legends
Kogo kupić? O dżungli ci wiele nie powiem, zawsze jak mi przypadała ta "aleja" to kończyliśmy 25 minucie a ja miałem staty 5/10 xd, ale na topa polecam nasusa - taki farmer ale 400-500 stacków i już jesteś ustawiona + ma dość dużo życia, camille - dobry damage i mobilność dzięki jej E, Yasuo - Trudny w early game ale dobrze rozegrany może robić 1v5, Zed - Mało ludzi gra nim na topie, ale nie raz ogrywałem riven kiedy chciała z ultować i "przypadkowo" nie trafiała :P, No i na końcu Gangplank - Dobry damage, jego beczki ładnie biją, i ma dobrego ulta + może się leczyć i uwalniać od efektów kontroli tłumu. Może nie wymieniłem wszystkich dobrych postaci, ale nie wszystkie jeszcze ograłem.
barht123
barht123 napisał(a) na forum gry League of Legends
Ile waży lol Waży 8 giga (Z Hextech Launcherem) A Bez 7 Giga, Jak Komuś LoL waży Więcej, Polecam Pobrać Clean Master Lub Coś W Tym Stylu, Ja Sobie 2 giga Wolnego Miejsca Wyczyściłem A LoL Działa Bez Szwanku.
barht123
barht123 napisał(a) na forum gry League of Legends
Yasuo vs Zed 1v1 wygra zed, ktoś napisał że z jego ulta da się uciec na yasuo, a to nieprawda, bo musiałby mieć skilla że przez ileś sek nie można go namierzyć, a yasuo takiego skilla nie ma, jeśli chodzi o kille to może być różnie, ponieważ zed może z ulta na 3 cieniach bardzo szybko zryć życie, a yasuo tak samo, armor pen mu daje i też zaczyna nieźle walić, ogólnie jeśli chcesz grać łatwiej bierz zeda, łatwiejszy, z yasuo może dla niektórych łatwy ale ja go nie ogarnąłem.
barht123
barht123 napisał(a) na forum gry League of Legends
Zed czy Yasuo , którego champion'a polecacie ? Zależy Czy Jesteś Dobrym Czy Średnim/Słabym Graczem, Jeśli Średnim/Słabym To Polecam Zeda, Łatwiej Się Nim z Q Trafia, a przy E jeśli dobrze wykorzystasz cień to wyjdzie sporo obrażeń, yasuo ci polecam jak jesteś mocnym graczem, oczywiście możesz grać nim nawet jak jesteś słaby, ale wtedy zajmie ci o wiele więcej czasu ogarnięcia kiedy W stawić, i jak z Q trafić, Ponieważ Q Zeda leci szybciej, ale ma mniejszy zasięg, a Q yasuo większy zasięg, ale tornado wolno leci i łatwiej go uniknąć, także myślę że pomogłem ;)
barht123
barht123 napisał(a) na forum gry League of Legends
Czy Yasuo jest trudny w grze? Yasuo To Postać Do Której Potrzebujesz Dużo Wyczucia, Np.: Kiedy Użyć W, Kiedy Użyć Ulta Tak Żeby Zabić Albo Chociaż Nie Wejść Samemu Na 3 Przeciwników (No Chyba Że Masz Dobre Przedmioty I Dasz Im Rade). On Dobrze Ogarnięty Robi 1v5, Ale Żeby Nim Grać Bardzo Dobrze To Kilka(Naście) Meczy Ci Zejdzie.