Ganki middera Da mi ktoś radę, jak robić ganki midderem? Zawsze się mnie czepiają ( jak juz gram na midzie co sie rzadko zdarza ) że nie robię, ale po prostu nie wiem jak sie za to zabrać :( zakładając, że gram ahri bądz akali.
Riven czy ktoś inny? Zastanawiam się nad Riven, Caitlyn i Vayne. W Riven troche odpycha mnie to, że dość długo odnawiają się umiejętności a w Vayne, że jest tak strasznie papierowa. Już mam Jinx, a Cait jest chyba troche podobna... Moją ulubioną postacią jest Nidalee i fajnie mi sie gra Jinx. Która z tych postaci byłaby dobra dla niedoświadczonego gracza z 15 lvl? Gółwnie gram na botach albo Aram, rzadziej zwykłe pvp. Zależy mi na postaci którą łatwo zabić, ale też aby sama nie ginęła w sekundę. Co polecacie? :)
Na jaką postać zbierać? Rozmyślam nad Jinx, Shyvana ( mogłabym ją już kupić), Ahri, LeBlanc oraz Elise. Wolę postacie walczące na dystans. Aktualnie gram Akali i nie jestem zbyt z niej zadowolona.. Średnia przyjemność z gry, na dodatek na początku trzeba bardzo uważać. Która z tych postaci jest mocna, ale też nie bardzo trudna i łatwo nią zabijać?
Akali Hej! Kupiłam Akali i grałam nią już z 5 rund i idzie mi f a t a l n i e. Ciągle gine.. Dacie mi jakieś instrukcje jak nią grac i co jej kupować? Bo podobno to dobra postać, ale ja nie umiem kompletnie nią być D: