Darek
Darek napisał na forum gry League of Legends
nidalee top Moim zdaniem najpierw złóż echo luden potem różdżkę wieków, ponieważ dzida +echo daje duży dmg.Tak jak kolega wspomniał graj agresywnie i ciągle ubijaj go z dzidy i wtedy nasus będzie mieć mało hp i jungler może wtedy zgankować.
Darek
Darek napisał na forum gry Metin 2
Na którym serwerze zaczynaliście przygodę z Metin2? Kiedy to było? Co sądzicie o czasach kiedy zaczynaliście grę względem późniejszych aktualizacji? Co o nich myślicie? Dyskusja Zaczynałem chyba grać na Twierdzy bodajże to był serwer nr 10. Miałem tam sporo kont z itemami +9 wtedy się opłacało grać ninją szybki zarobek jak i exp. Miałem też woja 67 lv, który został ograbiony.Kiedyś metin był najlepszą prawie grą teraz na prawdę jest to śmieszne jeśli Yangi za sm można kupić... I właśnie z tak wielu graczy została garstka.
Darek
Darek napisał na forum gry League of Legends
Co sądzicie o Quinn? Maxowanie to Q,E,W. Jest bardzo dobrą postacią na ADC ale ostanią też widziałem ją jako jungler.Masterki 21/9/0. A build infinity berserki widmowy krwiopijec ostatni szept i youmu ale można też złożyć huragan
Darek
Darek napisał na forum gry League of Legends
Tahm Kench Jest to bardzo dobra postać prawie na każdej linii oprócz mida.Nie wiem dlaczego kolega wyżej mówi że nie ma dużo dmg z tym się nie zgodzę.Sam nie raz grałem przeciwko tej postaci i potrafiła mi strzelić pół hp z samego języka i do tego jest tanki. Moim zdaniem ta postać jest wszędzie dobra tylko nie na mida.
Darek
Darek napisał na forum gry League of Legends
Jeśli support to jaki? Leona potrafi wycarrować grę, ponieważ jest mocny tankiem.Braum potrafi ratować wieże oraz łatwo zatrzymać przeciwnika.Blitz można go zrobić do AP 1000 z przyciągnięcia oraz 1500 z ulta, ale też pod tanka jest fajny.Każdy support jest dobry zależy tylko dopasować go do swojego teamu.Jeśli nie masz tanka bierzesz coś tankowatego.A jak nie macie AP to polecam blitza.
Darek
Darek napisał na forum gry League of Legends
Tahm Kench i ADC Z kalistą ładnie można zagrać, gdyż ona ultuje on w nich wbija stackuje pożarcie i biegnie z przeciwnikiem pod wieże. Lub tahm połyka przeciwnika a kalista używa ulta i wbijacie go pod wieże.Ale ogólnie można jeszcze z Ashą zagrać.