kim iść na suporta ja bym ci polecił nami :D mega stun z q, duży sustain, jedno z najlepszych ultów dla supporta i mega buf dla twojego adc z e :D czego więcej trzeba ? jedyny jej minus to strasznie papierow więc musisz ją opanować :P
patch............... cześć właśnie aktualziuje mi się lol (disiaj chyba już 7 raz) i nwm co mam zrobić. Otóż rano normalnie się aktualizowało po czym przy 96 % siadła ładowarka..... potem odpaliłem normalnie jescze szło i pyk ! nieszczęsne 99 % :/ postanowiłem włączyć od nowa a tu 33 % kalkulowanie różnic i już miałem 10k tych zeskanowanych plików.... proszę was o pmoc bo już robiłem wszystko resetowałem kompa itp. itd. z góry dzięki za pomoc !
postać na topa za min.3150 kogo kupić na topa za min. 3150 ? Kocham grać bardzo tankowatymi postaciami z w miarę mocny damagem. np.: mundo,irelia,oraz malphite. najbardziej mnie interesują rumble i maokai. Czekam na rady doświadczony graczy i bez komentarzy typu "jax" "master yi"
postać 4800 kogo kupić do carrowania gier w brązie ? najlepiej żeby był pod ad bo tylko takie runy mam. Interesuje mnie wukong,riven,talon,jarvan i renekton. mogą być również inne (mam ezreala i irelie)
nocturne i vi czy warto teraz w wyprzedaż jest nocturne i vi i zastanawiam się nad ich kupnem. Nie chce ich na topa ani jungle. lubie grać udyrem,ww w jungli czyli ogólnie tankowatymi i mobilnymi junglerami. napiszcie jeszcze jak się spisują w obecnej mecie i czy łątwo ich skontrować. Z góry dzięki !