Czarodziej, jak grac? Rób eventy, ale jak? Jest jakiś, gdzie wchodzę na tą wyspę i mam pokonać te Wilki, ale jest ciężko, padam jak mucha, jak mam to niby robić, eq nie moge ulepszyć bo trza wydać kasę(prawdziwą LOL) ps; zauważyłem, że w tej grze jest w sumie wszystko za prawdziwą kasę, czy da się wgl coś w niej osiągnać nie wydając ani złotówki?
godlo24
godlo24 zadał pytanie w grze Legend Online
Granie Strzelcem! Zaczynam grać strzelcem! 1. W jakie skille dawać punkty! Tak aby nie odstawać w PVP i tych bossach! 2. Jakie oddziały rekrutować dla strzelca jakie najlepiej ulepszać! 3. Jakieś rady dla nowego gracza który zaczął grać strzelcem! Mile widziane :)
godlo24
godlo24 zadał pytanie w grze Fragoria
Ekwipunek? Czy da się gdzieś zdobyć eq na mniejszy poziom ok 14, prócz za znaki? Próbuję chodzić na orzechy, ale zanim nie wiem system ustawi team czy co to można czekać kilka godzin nawet, a po za tym dziwne moim zdaniem to jest bo gra powinna być ustawiona pod graczy z ocena rzeczy, a nie że ja mam 12 poziom a jakiś koleś z 18 poziomem bierze każdego na hita i sam może wygrać grę np: orzechy. Nie wiem są jakieś Bossy na te poziomy gdzie mógł bym zdobyć niebieskie chociaż itemki? Bo za nim zdobędę potrzebne znaki to odechcę mi się grać.