www.alvos
www.alvos napisała na forum gry World of Tanks
FV215b 183 Ja z kolei proponuje: Dosyłacz , Ulepszony system celowania i optykę. Wentylacja na aż tak dużo się nie sprzyda kiedy nie będziesz widział wroga a tak jak będziesz miał optykę to szybciej go wykryjesz i będziesz mógł się jeszcze jakoś przygotować.
Amerykańskie medy + brytyjskie medy No więc jestem dosyć początkującym graczem , cytrynką tka zwaną czyli kolor w XVM żółty. No i chce pójść w FV4202 bo mi sie spodobał na teście, ale najpierw chce zrobić Pattona i tu pytanie, bo jeszcze nigdy prawdziwego meda nie miałem, jedyny med jaki mam to Matilda ale wiadomo to nie med. I tu pytanie, czy idąc w amerykańców będe mógł nauczyć się grać medami ? Tak aby później na tym Pattonie nie lamić i też mieć pojęcie jakieś ogólnie na temat gry medami.
KW-220 No cóż... mamy teraz rocznicę WG i jest ten czołg dostępny, kupię go ale potrzebuję więcej informacji. Jak się sprawdza i prezentuje w bitwie. Ogólnie co i jak co do niego.
Rozpier***! No więc, szukam czoółgów które sieją śmierć wokół wrogów i które robią totalną rozróbę, prosiłbym o podanie jeszcze jakiś szybkich które też potrafią siać zamęt w szeregach wroga, szybkich i wścieklych można powiedzieć. Ogólnie chodzi mi o czołgi które robią rozpier***.
Dylemat Mam dylemat, iść ogólnie w normalne czołgi czy przerzucić sie na artę, i zostać artylerzystą ? Bo arta jest dosyć łatwa w graniu i nie trzeba nie wiadomo ile skilla. Tylko bez głupich odpowiedzi ,,w artę nie idź bo to zło, albo że wszyscy artylerzyści to mendy''
Francuskie lighty i bat oraz drzewka dla początkującego Witam, jestem nowym graczem WoTa, mam zaledwie 2,7k bitew około. Głównie grałem HT i trochę TD, jednak planuję przerzucić się lighty i medy. Wytypowałem sobie że pójdę w takie czołgi: medy chińskie i HT , w HT francuskie i medy (i tu się obawiam) i artę. TD nie. Na Pz. Sfl IVc stawałem za daleko i nic nie mogłem ugrać więc sobie podarowałem WT E-100 bo to to już w ogóle. E-100 i FV215b 183 , T69 (tego też się obawiam) i chyba do T57 Heavy , T95 (grałem nim, cos dla mnie :P) Ale T110E3 nie wiem. T30, ale potrzeba znajomość map żeby wiedzieć gdzie hulldown postawić :( T-44 narazie i chyba dlaej w medy rosyjskie , KV-2 dla funu , IS-7 i IS-4 , SU-100Y i niemiecka somua , T2 Light , M22 Locust. Te zamierzam dla zabawy kupić. napiszcie mi, które z tych czołgów powinienem iść a które sobie zostawić na później, aha no i czy te premiumy które chce kupić są dobre (SU-100Y to wiem, chociaż dosyć trudno go ukryć ale co się dziwić przy takim rozmiarze). Aha i jeszcze takie głupie pytanie ,, Skąd mam się nauczyć gry medami i lightami, albo jak''. Bo jak mówię grałem głównie HT i TD.