czy poziom 2 to to samo co tier 2 ? Poziom dostajesz za bitwy a tier to poziom statku żeby go podnieść musisz wejść w badania następnie pod twoim statkiem będzie inny model następnego tieru np. jeśli masz I tier to pod spodem będzie II tier ten IItier musisz zbadać na to potrzebujesz określoną ilość gwiazdek zdobywasz je poprzez bitwy określonym statkiem a potem wystarczy go kupić za małe pieniądze :)
jak zdobyć tutaj złoto exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje exp i misje
wiktorpl04
wiktorpl04 napisał na forum gry Metin 2
Ulepszenie Umiejętności Podam ci to w krokach, bo tak jest łatwiej :) 1.Gdy osiągniesz 5lvl idziesz do miasta tam jest 8 teraz chyba 9 lub 10 strażników obok siebie. 2.W zależności od klasy idziesz do strażnika wojownik- Trener Ciała, Trener Ducha sura- Trener czarnej magii, Trener mocy ostrza ninja- Trener mocy łuku, Trener mocy zręczności (chyba) szaman- Trener mocy smoka, Trener mocy leczenia. 3.Wybierasz jednego z nich i dostajesz 5pkt do rozdania w umiejętności. 4. Klikasz V i rozdajesz umiejętności (skille). 5. Potem Przeciągasz skille na pasek na dole i możesz używać. 6. Zdobywająć jeden poziom dostajesz punkt. 7. Do umiejętności można dać 17pkt max. 18pkt wtedy twój skill zmienia się na M1. 8.Aby dalej je rozwijać musisz zdobyć lub kupić księgi umiejętności które możesz używać co określony czas. 9. Używając ksiąg twoja umiejętność dojdzie do G1 i tu zaczyna się droga wkurzania :( 10. Aby rozwinąć do końca umiejętność potrzbujesz zwojów umiejętności, które można używać co jakiś czas chyba, że masz specjalny przedmiot dzięki, któremu nie musisz czekać. Dodatkowo możesz używać zwojów, które dadzą większą szansę na rozwinięcie umiejętności. 11. Kiedy twój skill dojdzie do G10 musisz wbić jeszcze kilka zwojów, ale po użyciu kilku zwojii twoja umiejętność osiągnie rangę P wtedy jest rozwinięta na maksa Nie ma za co :)