m-marcin777
m-marcin777 zadał pytanie w grze Koyotl
Poradniki i upodobania Stworzyłem ten temat dla tych którzy mają z czymś problem piszą w odpowiedziach jaki problem, a inni starają się pomóc go rozwiązać. Można tu też pisać jakie drzewko zdolności jest dla was najlepsze i dlaczego. Można też pisać Co najbardziej lubicie Broń Dwuręczną Broń Jednoręczną + Tarcze Broń Jednoręczną + Broń Jednoręczną Albo Co wam się najbardziej podoba Cios Krytyczny Kontratak Podwójny Atak Ogłuszenie Osoby, które mają problem z wykonaniem jakieś misji niech piszą pod temat na czym dokładnie polega ich problem. Wiele osób ma problem z wykonaniem zadania Inwazja: Napad Kamiennych Golemów ja polecam zrobić tak: Od początku gry zbierać Bursztyny ( dla kamiennego pancerza ), Czerwonobrązowe Granaty ( dla szkód ognia na które kamień jest podatny ) i Czarne perły ( dla wartości ciosu czyli większej szansy na trafienie przeciwnika i wartości bloku tarczy ). Na 10 lvl połączyć wszystkie możliwe kamienie i na broń dać Czarna perła + 2x Czerwonobrązowy granat na tarcze dać Czarna perła + 2x Bursztyn warto też kupić uzbrojenie z kamiennym pancerzem i jak największą ilością miejsc na kamienie i dać na to Czarne perły + Bursztyny Oczywiście powinniśmy mieć towarzysza Oczywiście niektórzy robią to zadanie na większych lvl więc wtedy muszą połączyć więcej kamieni Tak według mnie powinno wyglądać przygotowanie na inwazję ale każdy zrobi jak uważa.
m-marcin777
m-marcin777 zadał pytanie w grze Koyotl
Boski i Diabelski Pakiet Uzbrojenia... 1.Gdy bym kupił np. Boski Pakiet Uzbrojenia Kamienia to broń z tego pakietu będzie miała szkody zwykłe czy szkody kamienia ? 2.Jeśli szkody kamienia to czy jak aktywuje np. Aurę Błyskawicy to szkody będą błyskawicy ? 3.Jeśli kupie Diabelski Pakiet Uzbrojenia Piekielnego to ta broń jakie będzie miał szkody zwykłe czy np. kamienia ? 4.Jeśli kupie np. Boski pakiet uzbrojenia ognia to przedmioty z tego pakietu będą miały pancerz ognia czy zwykły ? Z góry Dziękuje za odpowiedź :)
m-marcin777
m-marcin777 zadał pytanie w grze Koyotl
Drzewka Zdolności: Wady i Zalety Każde drzewko ma swoje wady i zalety. Każdy lubi jakieś drzewko więc niech napisze, które i dlaczego proszę także o wypisanie zalet i wad danych drzewek żeby inne osoby mogły wiedzieć gdzie chcą rozdawać punkty zdolności. Według mnie niema najlepszego i najgorszego drzewka ale każdy może lubić jakie chce ale to nie znaczy że jest najlepsze. Moja opinia jet taka że najlepiej rozdawać punkty w każdym drzewku ale tak żeby mieć aury ( jeśli masz duży poziom także ulepszone aury ), pierwszy atak w każdym drzewku, który można ulepszać w grupie kamień jest to "Zemsta Praprzodków" w grupie lód jest to "Precyzyjny Atak" itd, kolejne to cios, który dodaje obrażeń dopiero gdy masz odpowiedni buff oczywiście gdy masz większy lvl to trzeba rozwijać więcej zdolności itd Piszcie zwoje opinie i uzasadnienia dlaczego akurat tak
Stworzę gildie na zamówienie. Nie mam kasy na grzyby więc postanowiłem zrobić gildię na zamówienie. Koszt to 10 zł PSC dla pierwszego klienta dla następnych więcej. Jeśli chcesz abym zrobił dla Ciebie gildie napisz na mi na priv jaka ma być nazwa dla gildii. Gildię zrobię przez maks tydzień. Pierwsza osoba za 10 zł PSC kolejne drożej więc się śpieszcie.
m-marcin777
m-marcin777 zadał pytanie w grze FIFA 15
Co to ? Co daje ? Jak to zdobyć ? Jak grałem dzisiaj w FIFA 15 UT to na licytacji zauważyłem coś dziwnego. Zauważyłem że czasami jest tak jakby wytłuszczony pasek gdzie piszę pozycja czasami na złoto czasami na srebrno może też jest na brązowo ale nie widziałem. Zauważyłem też że Tevez z tym paskiem miał 99 dryblingu. Widziałem też innego Teveza, który miał wszystkich cech więcej o 10. Srebrny miał więcej o 6. Zauważyłem też że inform ( zawodnik z drużyny tygodnia ) Teveza miał mniejsze cechy niż ten z złotym paskiem. Zauważyłem też np. Karima Benzeme informa z tym paskiem był po prostu boski miał wszystkiego prawie wszystkiego ponad 90 nawet siły fizycznej. Co to ten pasek ? Do daje ten pasek ? Jak zdobyć ten pasek ?
S32 !!! Gildia !!! Szukam Osób !!! Jak dobrze wiecie niedługo wyjedzie s32 ja myślę, że ten serwer wyjdzie mniej więcej: - 06.03.2015r - 13.03.2015r ( piątek trzynastego ) - 20.03.2015r raczej nie wyjdzie 27 marca ale i tak dzień przed będzie info na forum natomiast na dogry jest chyba dzień po starcie serwera więc postaram się dzień przed napisać, że wychodzi. Trochę się rozpisałem, a miało być przecież o gildii. Więc tak zamierzam stworzyć gildie, która będzie oferowała: - codzienne ataki - aktywność na czacie i pewnie jeszcze coś wraz z % ale tego dowiemy się gdy gildia będzie już istnieć. Aby wstąpić do gildii będzie trzeba posiadać: - Wierzchowiec 30%/50% i pewnie będą inne wymagania ale tego dowiemy się po starcie serwera. Składka będzie najprawdopodobniej wynosiła 10h warty żeby jakoś rozbudować gildię ale oczywiście warto dać więcej aby gildia mogła się szybciej rozwijać i oferować większe % ale, przecież od 10 lvl gdy zdobędziemy klucz do loszków będzie można go sprzedać i wpłacić składkę, a i tak dostaniemy kolejny klucz, a resztę złota z klucza można dać w staty lub co tam chcecie. Tak jak powyżej postaram się dzień przed startem poinformować was o wyjściu nowego serwera oczywiście serwer nie musi wyjść w jedną z dat, które podałem powyżej ponieważ może wyjść później ale raczej tak nie będzie chociaż ja też mogę się pomylić. Mój nick i nazwę gildii podam gdy konto i gildia będą już istnieć. W swoim podaniu napiszcie nick, lvl, cel ( czy jesteś żeby podexpić czy żeby wejść do gildii i być dłuższy czas albo nawet na stałe ), grzybiarz (tak/nie) przykładowe podanie mogło by wyglądać tak: Nick- *** Lvl- *** Cel- *** Grzybiarz- *** Oczywiście lvl raczej nie będzie 3-cyfrowy ale tylko tak pisałem i oczywiście w miejsca gdzie są gwiazdki napiszcie to co tam powinno się tam znajdować np. nick, cel ale tego się pewnie domyśliliście. Więc to by było na tyle. Mam do was jedną prośbę, a konkretnie to piszcie podania gdy już będziecie mieli konto. Pozdro
Oddam konto na s31. Wojownik Mam wojownika na s31 oddam go w dobre ręce: 1.Nazwa: Colonel Demons 2.Poziom: 5 3.Statystyki: a) siła: 37 podstawa+5 działanie tymczasowe+12 wyposażenie=55 b) zręczność: 20 podstawa=20 c) inteligencja: 18 podstawa=18 d) wytrzymałość: 24 podstawa+3 działanie tymczasowe+9 wyposażenie e) szczęście: 15 podstawa 4.Uzbrojenie: a) broń: 12-20 (~16) b) tarcza: blok 2% c) hełm: brak d) zbroja: pancerz-28, siła-3 e) rękawice: brak f) buty: pancerz-27, siła-3 5.Biżuteria: a) naszyjnik: siła-2 b) pas: pancerz-29, siła-3 c) pierścień: wytrzymałość-2 d) rzecz specjalna: siła-2 6.Gildia: brak Gdy coś się zmieni to napiszę.
Gildia z s31 poszukuje chętnych graczy. Gildia nazywa się Black Dragons a o to wymagania: -minimum 6 poziom -codzienne wpłacanie 7h warty -uczestnictwo w wojnach -kultura osobista a oferujemy: -18% trenera -14% skarbca -miłą atmosferę -jesteśmy akademią gildii The Legions i gdy zdobędziesz dostateczny poziom będziesz mógł przejść do lepszej gildii ( The Legions ) szybko się rozwijamy