dreamt
dreamt zadał pytanie w grze My Free ZOO
Jak zwiększyć ilość klientów? Czy tylko nowym rodzajem zwierzęcia czy np. dekoracjami i roślinami również zwiększa się ilość gości odwiedzających nasze zoo? I czy np. jeśli mam przykładowo jednego łabędzia na wybiegu, dzięki któremu zwiększył mi się limit gości o 3, to czy dodając drugiego łabędzia dostanę jakichś nowych gości, czy liczy się tylko jedno zwierze jednego gatunku?
dreamt
dreamt zadał pytanie w grze My Free ZOO
Praca w organizacji Przyjęto mnie dzisiaj do pierwszej organizacji i na początku musiałam wybrać zawód - weterynarz, dostawca, mechanik I jeszcze jakiś czwarty, którego już nie pamiętam. Co trzeba robić przy wyborze każdego z tych zawodów i o co dokładnie chodzi?
dreamt
dreamt zadał pytanie w grze Uptasia
punkty upjers Za różne osiągnięcia w grze dostaje się punkty upjers, które można na różne sposoby wykorzystać na stronie z grami. Problem polega na tym, że w trakcie grania pokazuje mi się, że dostaję te punkty, jednak na stronie i na koncie ich nie mam - w ogóle gra Uptasia nie jest w spisie tych punktowanych. Czy ktoś wie dlaczego i o co chodzi? I czy jeśli Uptasia zostanie dodana jako gra punktowana, to czy dostanę te zaległe już zebrane punkty?
dreamt
dreamt zadał pytanie w grze Uptasia
tryb zagadek w grach W piekarni pojawiła mi się opcja gier z zagadkami. Między innymi jedna brzmi "nie powinna stać na drodze". Co autor tej zagadki miał na myśli?Bo nie mogę tego znaleźć na obrazku, a nie chcę wykorzystywać podpowiedzi za rubiny. Jeśli ktoś wie dokładnie o co chodzi, to miałam jeszcze problem z "tworzy mokre plamy i kałuże" (czy jakoś tak).
dreamt
dreamt zadał pytanie w grze Farmerama
dzika łąka udało mi się odblokować dziką łąkę, jednak żeby ją uprzątnąć potrzebuję 12 sąsiadów. Jak ich znaleźć i jak ich zaprosić? (a może ktoś z Was chciałby zostać moim sąsiadem? :P )
dreamt
dreamt zadał pytanie w grze Farmerama
spółdzielnia w spółdzielni jest zadanie "restauracja" mam w magazynie 206 sztuk sałaty, to zadanie wymaga 200 sztuk i trwa 30 minut. Z tym że jak klikam "play" i zadanie leci i mija już te pół godziny to nic się nie dzieje, tzn nie dostaje nagrody. Na czym to polega i co jeszcze trzeba zrobić?
dreamt
dreamt zadał pytanie w grze Farmerama
obszar farmy jest jakiś sposób na rozszerzenie swojej farmy?Jej obszar zwiększy mi się wraz z levelem, czy trzeba zakupić dodatkowe "hektary"?a może ten aktualny rozmiar zostaje już na stałe?
dreamt
dreamt zadał pytanie w grze Farmerama
jak działa kino? Jak dokładnie działa kino?Bo cały dzień dzisiaj mi pisze, że nie ma dostępnego aktualnie filmu w tej kategorii. Czy to czysty przypadek, że mi wyświetli się jakiś film, czy muszę zrobić dodatkowo coś, o czym nie wiem?