marek145x
marek145x napisał(a) na forum gry War Thunder
NIESKOŃCZONOŚĆ GOLDA Musisz być osobą która pomaga przy powstawaniu gry lub moderatorem forum oni co jakiś czas dostają trochę golda (to taka wypłata), albo niektórzy mają konta prasowe żeby mogli wszystkie nowości od razu prezentować.
marek145x
marek145x napisał(a) na forum gry War Thunder
Czołgiści niemieccy na V tierze- pytanie Są ale to różnie bywa. Ogólnie to nie niemcy dostali teraz nerfa tylko GJ coś znowu przekombinowało w mechanizmach penetracji. A że rusy i amerykanie są dobrze skątowani w przeciwieństwie do niemców o słabych kątach to teraz dziwactwa się dzieją, poza tym niemcy mają niedobory mobilności i takie T-54 robi z nimi co chce :(
marek145x
marek145x napisał(a) na forum gry War Thunder
Czołgi niemieckie w porównaniu do innych To zależy. Niemcy uczą grać bo jednak nie jest nimi tak łatwo jak OP ruskami którymi wystarczy klikać. Ogółem niemcy mają dobre penetracje i fajne czołgi ciężkie. Polecam tygrysy, ale nastaw się na to że RNG nie lubi czołgów niemieckich więc czasami szału można dostać co za patologie się odbywają.
marek145x
marek145x zadał pytanie w grze War Thunder
WT i tajemnicze wyzwanie Witam. Dzisiaj gram jak zwykle ale po bitwie widzę wyzwanie "Be a winner in War Thunder! II", przed chwilą znowu "Be a winner in war thunder! III" niby są jakieś nagrody ale nic nie dostałem najpierw 50000 kasy a potem dwa samoloty ???wtf???