dan201
dan201 napisał(a) na forum gry Star Conflict
Jak zdobyć statek II tier? 1. IIt 4-6R ilość statków w hangarze musi być równa/większa od wymogu na lewo jak masz statki np; najedz na 6r statek i obok w lewo masz wymóg ilości mniejszych statków. 2. musisz mieć synergie stary=mowy statek np: drzewko Tackler 4r na [5LvL] badasz 5r statek i kupujesz na 1LvL.
dan201
dan201 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Najgorsze i najlepsze czołgi taaaa zbalansowanie e heeee 100mm Tiger pancerza nie zatrzyma 7,5mm sherman lufy a Jg Pz IV fajnie mnie się nim grało dużo daje taktyka i umiejętność manewru ale nie które czołgi to wrodzone ślimaki. a nerwa mnie psuje gdy nie wgryzę się E-75 w inne go czołga IX T. ale co ja mówię E-75 45r a M103 wojna wietnamska 57r to kilka lat kopnięcia w technike pancerną. Wot to może historyczna gra ale słabo ukazuje mocne i słabe strony czołgów a nie jak z fabryki sera leci to samo ale inaczej wygląda.
dan201
dan201 napisał(a) na forum gry Star Conflict
W końcu po Polsku ha 22.czerwca wpadam i co!? POLSKI W Star Conflict i to 92% jak na Gaijin dobrze im idzie War T.... Star..... i inne gry świeżo do stworzenia i PL do wzięścia. akurat w Star pykam to mnnie odpowiada WoT też fajny.
dan201
dan201 napisał(a) na forum gry World of Tanks
Konto do wot hła hła hła ja mam 3 konta ale jak już temacik to powiem coś od siebie. Wot monitoruje jak często się nawet log do gry jak myślisz dlaczego jest limit sprzedawania czołgów? a na deser jak scykają się że kto inny gra na koncie usuwają kupione i twoje jak mają dowody.