zombdale
zombdale napisał na forum gry Second Life
Zad 2 Gdzie jest ta papuga kliknij sobie world mape.. ctrl + m domyślnie. wpisz wyszukaj social island . kliknij sobie teleport na social island 1.. i poszukaj, w którymś z tym budynków. jak nie ogarniesz to napisz podam ci cordy dokladne, ale nie chce mi sie teraz logowac.
zombdale
zombdale napisał na forum gry Dragon Awaken
Historia serwerów, na których się grało? hmm dziwne.. po zalogowaniu na stronie https://www.dragonawaken.com/ jak wpisze passy i klikne login to mi wyskakuje na jakim serwerze mam postac. i po prostu to klikam otwiera sie karta i gram. ale juz pisalem w tej kwestii do supportu bo teraz jak klikam w zakladce gry na dogry.pl zagraj to przekierowywuje mnie na inna stronke w ogole. a tam nie mam konta bo nie sa polaczone. sprawdz w historii na ktorej stronie sie logowalas
Zadania za diamenty Chodzi ci o misje poboczne w grze ? No teraz najlepiej jest uzbierać sobie dużo dublonów i losować studnie życzeń, codziennie losowa nagroda czyli szansa na diamenty. Moje zadania było chyba zapłać 20 golda i w nagrode 40 diamentów ^^. Ale niestety na drugim acc. Jeśli chodzi o zdania na dogry.pl to 4akwedukty i amfiteatr.
Jak zdobywać diamenty? Da się z zadań w "Historia". Masz głowne i poboczne. Z pobocznych czasem da się zdobyć. Jak ci nie pasuje jakieś zadanie, bo np. jest 10 odkryć do przodu czy jedną epokę. To po prostu przerywasz zadanie i dobiera Ci nowe. W ten oto sposób sukcesywnie trzeba je robić i losować. Aż do skutku.
Screen z akweduktami Jaki numer zadania to był z akweduktami ? I czy przeszedłeś kolejne zadania? Możesz napisać jakies? Ludzie wypisują pytania o 4 zadanie + hurtowo. Dziena z góry! i fajnie, że napisałeś jak ma to być zrobione.
Diamenty Ja na początku oczywiście nie ogarnąłem. Pomyliłem diamenty z diamentami z LOA3, gdzie to po prostu inna waluta, lepsza, którą się dziennie jakoś dostawało. Więc szastałem na prawo i lewo. Teraz patrze, że jakieś akwedukty 600. Ogólnie jeśli chodzi o zakup to popatrzcie na specjalną ofertę. Normalnie jest za 20 ziko 300 diamentów a w specjalnej ofercie masz 300 diamentow + dziennie 75 przez 7 dni co daje 525 dodatkowe.
Punkty rozwoju No niestety na początku myślałem, że żeby się dostać dalej można iśc jedną ścieżką, jednak tak nie jest. Jak sobie otworzysz badania i najedziesz myszką to widzisz zielone połączenia to jest wymagane do możliwości badania badania. Wszystko w sumie jest połączone. Jedyne co można to priorytet poszczególnych badań w pionie obrać . Poziom idzie w miare równo.
Akwedukty? No musisz grać zbierać złoto wydawać na różne rzeczy i ogólnie zbierać punkty rozwoju. Jak jesteś offline to maxymalnie możesz uzbierać 10. więc 10 godzin offline. Potem wchodzisz i wydajesz. Z miarą wydawania i rozbudowywania wioski za nowe badania dostaniesz się do nowej epoki. Na starcie jest brąz potem żelazo a potem wczesne średniowiecze , gdzie są badania na akwedukty. Niestety, żeby je zbudować potrzebujesz diamentów. Można zdobyć grając za różne misje itd. można kupić też. Ogólnie potrzeba 623 punkty rozwoju, żeby zbadać akedukty. To jest 623H, - te które dostaniesz za misje i te co kupisz za golda. Powodzenia .