krzysiu21-1991
krzysiu21-1991 zadał pytanie w grze OGame
Technologie napędów. Kiedyś natknąłem się na artykuł, w którym była zawarta informacja, że statki korzystające z napędu spalinowego przechodzą na napęd impulsowy, gdy napęd spalinowy będzie na odpowiednio wysokim poziomie. To samo miało się dziać w przypadku statków korzystających z napędu impulsowego. Czy ktoś z forumowiczów mógłby napisać coś więcej na ten temat? Do jakich poziomów napędy muszą być rozwinięte by statki korzystały z szybszych napędów?
krzysiu21-1991
krzysiu21-1991 zadał pytanie w grze OGame
Międzygalaktyczna Sieć Badań Naukowych Cześć. Posiadam Międzygalaktyczną Sieć Badań Naukowych na 1 poziomie lecz nie mogę jednocześnie prowadzić badań w innym laboratorium ani go rozbudować. Czy wymagane jest laboratorium na 10 poziomi by było możliwe prowadzenie innych badań czy muszę mieć Międzygalaktyczną Sieć Badań Naukowych na 2 poziomie by można było prowadzić badania w 2 laboratoriach?
Zyski płynące z posiadania klanu. Cześć. Mam pytanko w sprawie posiadania klanu. Czy mając klan z pewną liczbą graczy można spodziewać się że konto klanu będzie zasilane jakimiś środkami? Nie mówię tu o uczestnictwie w CW, posiadaniu prowincji, czy twierdzy. Czy klan ma coś z tego że gracze pod jedną"banderą" grają w bitwach losowych?