Co taam?? Na howrse jestem zk611 a na msp sarsa585 i nie nie uważam sie za sarse!!! Pisze, bo niektórzy na msp są tacy tępi, że oskarżają mnie o to, a ja nawet o tym nie wspominam. Po protu mi taka nazwa przyszła do głowy.
zkirklewska
zkirklewska napisała na forum gry Howrse
jak moge wyhodować sobie... Musisz kupić klacz jednorożca i pokryć ją ogierem jednorożca tej samej rasy co klaczka. Jest też wyznaczona godzina pokrywania jednorożców, którą można sprawdzić. Nawet jeśli będzie pokryta prawidłowo, to jest szansa 20%, że urodzi się Jednorożec...
zkirklewska
zkirklewska napisała na forum gry Howrse
O co chodzi!? Chodzi o zdrowie, tak? Chodż z nim codziennie na przejażdżki, Kładź go spać, dawaj mu regularne posiłki i staraj się, aby jego energia nie spadła ani razu poniżej 50%. Może Ci się uda go uratować. P.S. Jeśli podasz swój nick na Howrse, to ci może prześle jakiegoś mojego:) Jestem zk611 na howrse. Zaprós, jak chcesz :).
zkirklewska
zkirklewska napisała na forum gry Howrse
Gratulacje Nie ma nigdzie takiego wpisu. Jedynie na twojej stronie na Howrse wyświetla się okienko, gdzie pisze liczba zdobytych gratulacji i pięć ośó, które ostatnio ci je dawały. Mam nadzieję, że pomogłam, i że Owlinet kiedyś zrobi to, o czym wspomniałaś. :)
zkirklewska
zkirklewska napisała na forum gry Howrse
Co ile dni za uśmiercanie koni dostaje się kupon? Po pierwsze, możesz dostać kupon tylko, jeśli koń będzie uśmiercony powyżej trzydziestego roku życia. W jednym miesiącu możesz uśmiercić tylko 10 koni na kupony. Gdy np. Uśmiercisz jedynastego w tym miesiącu, to dostaniesz skromny podarunek od Ow w postaci mało wartościowego przedmiotu z Czarnego Rynku, typu promień heliosa itp.
zkirklewska
zkirklewska napisała na forum gry Howrse
jak wygrać 20 zawodów Trenuj konia ile się da, ale żeby nie zaszkodziło to jego życiu. Również możesz mu dać Zestaw Posejdona, jeśli tylko go posiadasz. Gdy szukasz zawodów, to najlepiej sprawdzaj umiejętności koni, które startują z tobą w tych zawodach, aby nie marnować wnwrgii. Idź z koniem na lekcje, zrób zadanie, lub idź na przejażdżkę. Wybieraj taką dzidinę zawodów, z której Twój koń ma największą liczbę umiejętności. Mam nadzieję, że pomogłąm. :) P.S. Na howrse jestem jako zk611