Celownik snajper ? Jak mam zdobyć ten najlepszy celownik w jak najtańszy sposób może być pustynny nie musi czy można go dostać w jakimś pakiecie chodzi mi o ta jak to było balistic czy snajp jakoś tak ale tą co ma level lunety 7 jak ją najtaniej zdobyć i czy będzie dobra do sks jng m14 ?
M24 czy broń na mechanika ? Gram na każdej klasie ostatnio się do snajpera przywiązałem i jest problem bo uczyłem sie grać na medyku i szturmie i nwm czy kupić m24 snajperski karabin na snajpera czy jakaś broń na szturma lubie czasem przykampić sks ale nwm czy m24 to dobry wybór . Na mechaniku natomiast mam tylko mp5 i p90 a p90 nie nawidze grać a wylosowałem ją w kartach i nwm czy nie kupić albo 9a-91 albo mp7 albo zaczekam na Xm8c bo na mecha napewno nie kupie ump bo jest prawie identyko jak mp5 . Czyli co lepiej jakaś broń na mechanika czy m24 na snajpera ?
Mam do dyspozycji ? Na jakiś czas przerzucam się na zwiadowcę i mam do dyspozycji 5800 funds od ostatniego doładowania zostało mi 145 funds i co bardziej się opłaca kupić Pso do (vintorez sks m14 i svu-a) i dokupić jeszcze m24 oddzielnie bez dodatków ( bo dodatki już mam ) czy kupić sam celownik holograficzny za 3999 i do tego m24 > Trzecią opcją jest olanie zwiadowcy i zakupienie na mechanika pakietu sokole oko z mp5 za 3299 i do tego Albo ump-45 albo mp7 ?
Pakiet (Sharqi) gorączka medyk Zamierzam kupic ten pakiet z powodu scatergun ( sorry nie pamiętam jak to się pisze ) jest tam jeszcze m60 którego nie posiadam podliczając pakiet kosztuje 5500 około sam scatergun kosztuje 4000 tys a m60 to plus 1200 czyli wyjdzie mi na plusie bo jeszcze dodatki i tu jest pytanie > Bo jest tam ciężka lufa magsy o pojemności i kolba thunderbolt > z broni których Nie posiadam to tylko lsat l86a2 pecheng xm8ar a tak mam wszystkie czy ciężka lufa jest lepsza niż precyzyjna i czy thunderbolt jest lepszy niż taktyczna ?
Rpk dla medyka Odblokowałem dzis 22 lvl i mam jeszcze 5 tys funds czy opłaca mi sie kupować rpk jeżeli mam m-27 iar oraz mg36 , m240b i fn mini para testowałem ją ale niech doświadczeni gracze mi powiedzą czy dam rade rpk scisnąć np kolesia z famasem ??
SZturmowiec Tak pytanie co kupić z tych broni ?? ps. grałem wszystkimi ale nie mogę się zdecydować -stg77aug -416carabine -m16a2 -scar-l A i mam takie dodatki : - Magazynki WWZ - Kolbe Stabilizującą - lufe zbliżeniową i holografa Nwm co kupić i zwracam się do was po poradę ;d
Fn Mini Para Czy te dodatki co mam są dobre dla tej broni ??? -Reddot -lufa zbliżeniowa -kolba taktyczna -Magazynki WWz To samo mam w Mg36, M240B , PkM i która z tych broni polecacie mi grać ??? bo gram każdą po trochu i jak sie przyzwyczaje do jednej to potem nie mogę do drugiej ;d