Znaczenie pancerza Teraz walka to paranoja. Co z tego, ze grasz ciezkim czolgiem jak medy cie objezdzaja i wala 3 razy szybciej. Raz trafisz i i tak jest po tobie. Bez golda nie pograsz na tierach 8-10. Sa tam czolgi i dziala sam., ktore mozesz przebic tylko z tylu. Gold chociaz troche wyrownuje szanse.
Złote pociski kiedys byla tylko za zloto, teraz również za srebro - i to jest dobre rozwiązanie. W niektórych pojedynkach nie masz szans bez zlotego pocisku. Niestety jest spora grupa zawodników, ktorzy wala tylko z golda. Najczescie sa to "zieloni' - czyli calkiem dobrzy zawodnicy. Taki jeden ogorek wladowal kiedys we mnie 40!!! zlotych pociskow z magazynka, efekt zadem bo bil w moj bok pod dobrym katem a wtedy zloto swietnie rykoszetuje.
20 BITEW I 0 WYGRANYCH Najwięcej, to przegrałem 20 bitew pod rząd. W większości z nich jedyne fragi jakie były, to moje. Nic się nie martw tak jest w WG. Stosunek zwycięstw do porażek =~~ 50%. Teraz będziesz wygrywał. Nawet jak nic nie zniszczysz.
arty czy medy Graj artą jeżeli jesteś graczem cierpliwym, myślisz inteligentnie i jesteś w stanie przewidzieć ruchy przeciwnika. Graj medem jeżeli interesuje cię wściekła jazda na zasadzie albo ja trafię albo mnie i strzelanie z autoimem. Bez żadnego głębszego myślenia. Zauważ, że grających medami jest teraz najwięcej. Medy mają podobne działa jak HT, a są szybsze.
Czołgi premium Nieprawda - są czołgi premium, które lepiej zarabiają lub mniej. Dicker Max jest niezły, ale np. Churchill III - zarabia nawet jak cały czas stoi w bazie i jest zniszczony w przegranej bitwie. Tylko, ze to chyba V tier.
od czego zacząć Jeżeli wybierasz _całą_ nację, to tylko Niemcy! Mają wszystko zrównoważone. Super artyleria do 6 tieru (premka to rewolwerowiec). Świetne niszczyciele - cała linia do X. ZSRR zaczyna się od V tieru - wcześniej, to rosyjska ruletka. Trafisz z 50m czy nie trafisz?
Kiedy kończy się mod a zaczyna cheat? Cheat - to np. płatne autocelowanie. Jedziesz na pełnym gazie i trafiasz w każdy cel. Nie celujesz i trafiasz w czułe miejsca u przeciwnika. A jeżeli chodzi o Mody Aslaina, to niektóre z nich wydają się być już cheatami, np. pokazywanie czasu przeładowania, kierunku patrzenia przeciwnika.