profes_or
profes_or napisał(a) na forum gry Shards of War
Najlepszy build dla Strikera? Jest. Chodzi o zawartość Plecaka, czyli "wyprodukowanych" umiejętności pasywnych. A zatem jaki jest najlepszy? Obawiam się, że przy tak dużej ilości różnych konfiguracji bardzo trudno to określić. Poza tym wszystko zależy od tego w jakim stylu grasz. Ale Striker jest postacią, która dość sprawnie eliminuje wrogich Sentineli, więc musisz znaleźć jakąś równowagę pomiędzy wysokimi obrażeniami a skuteczną obroną (ale z naciskiem na obrażenia, moim skromnym zdaniem ;) )
Gracz dróżynowy Szukam graczy, którzy podobnie jak ja, chcą zdobyć to osiągnięcie, ale nie mogą znaleźć chętnych. Szukam graczy zarówno początkujących jak i zaawansowanych. Jest to dobra okazja to przekazania sobie nawzajem wiedzy na temat rozgrywki, samochodów i tras (a przynajmniej ja chętnie się nią podzielę). Przyjmuję zaproszenia do każdego typu wyścigów w każdej klasie. Warto też przy okazji zamienić ze sobą parę zdań. Mój nick to PROFES8819
Porsche Carrera GT- kupować? Jak sobie radzi ten samochód? Jest w ofercie weekendowej za 2 500 000 igc. Jest to samochód wart tej ceny? W ogóle wart uwagi? z tego co widzę po osiągach i po swojej Carrerze S wnioskuję, że Porschaki w NFSW mają problem jedynie z prędkością... W przypadku GT też tak jest?