Klan DPGN rekrutuje Witam wszystkich. Klan DPGN szuka aktywnych graczy. Wymagania: 1DPGN: - dużej aktywności w grze w godzinach wieczornych. - min. 5 pojazdy X tieru + czołgi VIII i VI tieru do kompani i gier drużynowych, ESL - komunikator Team Speak, słuchawki + mikrofon - poczucie humoru - wiek min. 20 lat Jeżeli Twój poziom jeszcze nie pozwala wstąpić do 1DPGN, a chcesz wstąpić w nasze szeregi, zapraszamy do 2DPGN lub 3DPGN Wymagania: 2DPGN: - chęci do gry oraz zaangażowania - min. 1 czołg X tieru - komunikator TeamSpeak 3, słuchawki + mikrofon - wiek min. 18 lat (możliwe odstępstwa) 3DPGN: - chęci do nauki oraz zaangażowania - komunikator TeamSpeak 3, słuchawki + mikrofon - wiek min. 18 lat (możliwe odstępstwa)
Razer rozdaje kody !!!! hej razer rozdaje kody do wota na 1 dzień premium i skrzynkę coli dla starych wyjadaczy i 3 kody dla nowych graczy wystarczy wejść na ich stronkę zalogować się lub założyć konto wytypować kto waszym daniem wygra WGL i dostajecie kody
replays Witam, jak mogę obejrzeć powtórkę z bitwy?? Mam włączoną opcję nagrywania ale nie mam pojęcia jak otworzyć te pliki. Jakiś program trzeba mieć specjalny do tego czy co??
mod nie pilnie ale poszukiwany :) Witam szukam takiego moda co po zwycięskiej (nie wiem czy tylko po zwycięskiej) w raporcie są po bokach dwie fajne panie :) Coś takiego ma u siebie ProMod ale ja używam od Aslaina i tylko tego jednego moda bym chciał wyciągniętego bez żadnego instalatora itp. Wiecie skąd to można pobrać?? Bo ja szukam i szukam i ni chu chu znaleźć nie mogę
złoto za punkty Witam Panie i Panów :) Możecie powiedzieć gdzie dokładnie wpisać kod na złoto który wymieniłem za pkt? Najlepiej jak by ktoś dał link do tego. Jak wchodzę na stronę z instrukcją co na tel wysłali to wyskakuje mi " Instrukcja odbioru waluty Nie masz aktualnie żadnego doładowania do odbioru"