Za którym razem zaliczyło wam zadania? To jest jakaś kpina i strata czasu... Drugi raz odrzucili mi 2 zadanie... "Niestety nasz zespół wykrył nieprawidłowości i nie możemy uznać tego zadania. Powód odrzucenia: Nick podany w serwisie różni się od widocznego na screenie" Mogę tylko zaznaczyć, że używam tego samego nicku Przemol762 wszędzie...
Przemol762
Przemol762 napisał na forum gry Travian
Jakie jest zadanie numer 3. Wykonanie 3 zadania, bardzo dużo zależy od szczęścia. Ja miałem pecha i trafiłem na jakiegoś no-life, który atakuje moja osadę min. 6 razy na dobe i rozwala większość. Nawet posiadając kryjówki na 10lvl nie jestem w stanie odbudowywać struktur przed kolejnymi atakami. Z czym wykonanie 3 zadania jest dla mnie niewykonalne.
Przemol762
Przemol762 napisał na forum gry Anno Online
2 lvl budynku żeby zwiększyć level budynku, budynki muszą mieć dostęp do targowiska, ośrodków kultury i musi ich być odpowiednio dużo. Bliskość targowiska może nie wystarczyć, jeśli nie masz żywności, ani ubrań, które targowisko powinno dostarczać pionierom. Więc musisz mieć wybudowaną chate rybaka, owczarnię itp.
Przemol762
Przemol762 napisał na forum gry Anno Online
Jak pozyskiwać więcej drewna ? Wystarczy wybudować więcej Chat Drwala. Najlepiej w miejscu gdzie jest jak najwięcej drzew, tak żeby osiągnęły 100% wydajności. Jeśli chaty drwali zbudowane są zbyt blisko siebie, lub w miejscu gdzie drzew jest mało, wtedy wydajność spada, co sprawia, że drewno w magazynie pojawia się bardzo powoli.