Skórki jak z CSa plusy i minusy Cóż jak dla mnie dodawanie ich było błędem, gdyż teraz community będzie się skupiać jeszcze mniej na samej grze, a bardziej na czapkach i skinach. Na dodatek, nie ma szansy na drop skina od tak, tylko trzeba kupić pass za 5,50€. Najgorsze będą osoby przechwalające się skinami, a grającymi jak totalne nooby. Jedyne co dobre to efekty Unsuali na broni, tego trochu brakowało.
Ktoś kto juz skończył gre w tf Ok ja ci dam passy na steama..... Ale tak na serio, czy tak ciężko doładować steama za 5 euro i kupić jakiś bilet czy coś w sklepie mann co? 20 zł to niezbyt duży wydatek... Lepiej kupić a nie żebrać z nadzieją że da ci ktoś dostęp do swojego steama na którym ma inne gry bądź wartościowe rzeczy.
Jak naprawić tekstury w TF2 Witam! Jak zainstalowałem tfa to teksturki mi tak jakby "znikły" np: walizka w trybie zabierz flage u mnie dla obu drużyn jest czarna, gry wygramy to broń nie świeci sie na niebiesko lub czerwono, jak doładuje krytokolą, to też, tylko te małe pioruniki wokół broni (rozumiecie, nie?) przeinstalowywałem tfa 2 razy i nadal to samo