Gdzie przebić? M6 mając 160mm penetracji powinieneś strzelać w to co jest do ciebie pod kątem prostym, czyli np. wieżyczki. Nie jest to pewne i bez złota pewnie większość strzałów nie będzie go przebijać. Wszystko wtedy zależy od RNG.
skiper0801
skiper0801 napisał na forum gry War Thunder
Problem z zadaniem Dostałem odpowiedź: "Cześć System zarejestrował przekierowanie z Twojego konta do tej gry. Jeśli nie zarejestrowałeś się wtedy to nie spełniłeś zatem wymogów otrzymania odznaki i punktów. Niestety, ale nie można tego cofnąć."
M4 czy T1 Heavy? Grałem obydwoma czołgami. T1 Heavy jak jest na top tierze swoim działem, mobilnością dobrą jak na HT i dobrym pancerzem robi miazgę, ale gdy go wyrzuci wyżej to trzeba robić za wsparcie, a już wtedy 35km/h rzadko kiedy wystarcza, a M4 z haubicą jest dobry na 5t jak i na 7t. Na piątkach można stosować taktykę hulldown dzięki twardemu jarzmu działa i flankować czołgi przeciwnika, a na szóstkach i siódemkach dzięki haubicy można zawsze bić po te 100dmg. Ja polecam M4 ze względu na większą uniwersalność.