Unikalny mod Czy istnieje mod pokazujący na każdym(bądź niemal każdym) czołgu, gdzie go można podpalić? Chodzi mi o to, by pokazywał tylko i wyłącznie miejsce możliwości podpalenia czołgu, bo jak są pokazane umiejscowienie załogi itd to szpeci czołgi, a zależy mi tylko i wyłącznie na pokazywaniu zbiorników paliwa, ew. silników też.
Wz-131, działko Opłaca się badać topowe działko? Niby rodem z 8 tieru, ale poza lepsza penetracją nic w nim nie widzę, np. szybkostrzelność spada, a dmg taki sam. Aktualnie posiadam działko przed najlepszym działkiem ;d dobra celność, szybko skupia, tak więc opłaca się?
Arta amerykańska Jest dobra? Z racji że idę w T57heavy, a w patchu 93 pójdę lightami po chafee, mam możliwość zrobienia też arty, więc zastanawiam się czy warto. Chodzi o arty od chaffee, czyli od 5 tieru. Co je cechuje? Bo francuskie mi nie odpowiadają.
Wybór nowej linii Zamierzam rozpocząć badanie kolejnej linii czołgów. Cenię sobie odrobinę mobilności i obrotową wieżę, chociaż może to być i arta. Pomijamy czołgi które mam/miałem, tj. : Linia lt francuskich, lt chińskie, ht amerykańskie(T29,T32 itd), ht ruskie, medy amerykańskie, medy angielskie, arta francuska, td niemieckie(obie linie).
T21 moduły Badać wszystkie moduły? Działko mam najlepsze, ale i tak jest lipa wolałbym od razu na T71 wskoczyć, ale mogę zbadać jeszcze radio, silnik i gąsienice. Opłaca się skoro czołg i tak jest mobilny?
Pilnie Mam 1700 golda i potrzebuję pomocy, jaki czołg premium mam kupić? Nie chcę premki, bo ona jest na określony czas, a czołg premium jest na stałe, a dodatkowe miejsce w garażu nie jest mi potrzebne.
Zdobywanie złota Nie mówiąc o możliwości kupna złota i zmianie hasła by otrzymać bodajże 300 jest jakaś inna opcja zarabiana golda? Wiem że jeśli klan posiada prowincję, to otrzymuję golda, ale nwm w jakich ilościach miesięcznie to wychodzi.
Silnik kv1 Czy topowy silnik wprowadza jakieś zmiany co do osiągów? Bo wiem, że obniża ryzyko podpalenia o 5%, a koni mechanicznych ma tyle samo, a z drugim silnikiem mułowaty jest. Miałem go na poprzednim koncie, ale to było dawno ;/
Camo nowszej linii td niemieckich Jak jest z ich kamuflażem? Gdzieś tu wyczytałem, że topowy WT AUF E-100 ma słabe camo, czy tak jest też z niszczycielami niższych tierów tej inii? Jest to dosyć ważne dla mnie, bo mają słaby pancerz. I czy jeżeli jest rzeczywiście słaby, powinienem dać całej załodze um. kamuflaż?