dusek89
dusek89 napisał na forum gry World of Tanks
Konto 3kwn8 Konto gracza WoT jest pod wodzą firmy Wargaming, jaka kolwiek sprzedaż, kupno konto jest nie leglna w świetle prawa i regulaminu formy Wargaming, ludzie są najarani na pieniadze w PL czy nawet w Europie. Jako sprzedaż kont istnieje w Internecie oraz przez gre albo grono najbliższych, lecz pamiętaj sprzedawaca i klient moze dużo stracic.
dusek89
dusek89 napisał na forum gry World of Tanks
Jak strzelać? Jeśli celujesz w celu - twój celownik (czyli te małe kółko musi sie zgrac na główny celownik czyli sam środek celownika) - w ustawieniach możesz zmieciac sobie celownik z 1 widoczności oraz gdy celujesz (przybliżasz środ. klawiszem myszy). Jesli chodzi już o celowanie to tyle. Jeśli chcesz by czołg celował szybciej mozesz zamontowac (polecam to od V poziomu czołgu każdego rodzaju) zamontuj ulepszony system celowania, wentylacje. Możesz też dobrac sobie załoge czyli ,,perki,, - umiejętnosci na czołgistów.
dusek89
dusek89 zadał pytanie w grze World of Tanks
KLAN P-K-E - wielkie info - lepiej nie wchodzic Jako były zastępca dowódcy w tym klanie , nie zapraszam do tego klanu dowiedziałem się złych rzeczy co się tam dzieje. Dowódca wywala dużo osób gdyż on na sowich TAJNIAKÓW i wszystko mu powiadają jak na spowiedzi . A i jeszcze jak cie wywalą BAN na TS3 na zawsze za nic . Część sztabu jest spoko , lecz 3-5 osób w sztabie i kilka tajniaków też nie. Dziękuje , proszę o przeczytanie i pomyślenie gdzie się wybieracie .
dusek89
dusek89 zadał pytanie w grze World of Tanks
INFO Z WCZORAJSZEGO KONKURSU - od dusek89 Witam ! Już koniec konkursu , dziś podliczałem wszystkie odpowiedzi od Was. Pytań było 11. Udział w konkursie wzięły: 4 osoby . Jedna z nich już otrzymała kod dla graczy zaproszonych. Dokładnie za 1 miesiąc będzie kod na 500 golda ! PAMIĘTAJCIE - musicie śledzić moje posty w tym dziale
dusek89
dusek89 zadał pytanie w grze World of Tanks
WRĘCZE KOD ZAPROSZENIOWY GRACZY DO WoT - od dusek89 No to zaczynamy ! /dusek89 CZAS NA ODPOWIEDZI TO 12 MINUT OD 17:02 DO 17:13 Oto 11 krótkich pytań , odpowiedzi na pytania wysyłaj na PRIV. Do wygrania kod dla graczy zaproszonych : 500 golda 3 dni premki , za miesiąc kod na 500 gold'a 1.Odznaczenia Kamikaze nie może zdobyć czołg 2.Inna nazwa niszczyciela czołgów M36 Slugger to 3.Niemiecka VK 3601H jest czołgiem 4.W którym czołgu tieru 10-go istnieje możliwość odblokowania modułów 5.Jedynym czołgiem średnim, w którym nasze główne działo nie jest zamocowane na wieżyczce i zmusza nas to do obrotu całym pojazdem, to 6.Ile początkowych miejsc w koszarach ma każdy z graczy 7.Czy czołg Maus ma 2 moduły dot. działa 8.W jakiej łacie WoT wprowadzone zostały nacje: brytyjska, chińska 9.Podaj 2 najwolniejsze czołgi w WoT 10.Podaj największą penetracje na czołgu w WoT z rodzaju niszczyciele czołgów 11.Czy w WoT jest czołg podobny do czołgu nowoczesnego który PL wyprodukowała ? Jeśli jest podaj nazwę. Wszystkie poprawne odpowiedzi jest nagradzana + liczy się szybkosc wysłania odpowiedzi
dusek89
dusek89 zadał pytanie w grze World of Tanks
WG - współpraca z SEDOC.pl WG - mamy teraz złotą współprace z tą firmą , wy gracze możecie kupować dla siebie złoto w ilościach 1000 ,2500, 5500 , 7500. Jeśli kupimy w najbliższym czasie kod w sieci ŻABKA lub Freshmarket możemy otrzymacz dodatkowy kod na 500 golda tylko jeśli kupimy 1000 lub 2500. Ceny są od 25 zł do prawie że najtańszej cenie 124 zł (124 zł to 7500golda) Zapraszam do kupna !