Tank jaka tarcza na 52lvl Niestety musisz trochę czasu poświęcić, żeby zdobyć tarczę Herka w międzyświecie... Ale tez bez dobrego teamu nie dasz rady. Moim zdaniem mało jest szans na wydropienie tej tarczy na najnizszym poziomie q3 ;/. Ale warto probować. Dopóki jej nie masz, to w craftingu rób sobie te legendarne tarcze, moze akurat któraś okarze się być dobra ;) Powodzenia.
Set Głębinowy Nie ma sensu robic tego setu. Nie ma on zbyt dobrych bonusów. Lepiej już wbijac sobie lvl'a, do 50. Na 50 odblokowujesz miedzyswiaty, tam dopier zaczynają sie niezle sety. Tylko to tez kwestia czasu i odrobiny szczescia, pozdrawiam ;)
Problem z misją Witam, otóż gdy zbierzesz wszystkie 4 przedmioty to w Kingshill jest stół warsztatowy kolo tego co Ci zlecił misję. Musisz te przedmioty do tego stołu włożyć i wyprodukować jeden, poczym przyjąć ten nowy. Myślę, że pomogłem i zrozumiałeś oco chodzi l. Pozdrawiam
Jaka klasa dla początkującego gracza? Czarodziej Kręgu jak dla mnie dla początkującego. Sam nim gram i idzie świetnie. Zrobisz samouczek i zalapiesz oco chodzi. Na pvp idzie bardzo dobrze z rekruta wbilem młodego centa i zdziwiłem się ze tak łatwo pujdzie. Mag potrafi nieźle bić. Samego tanka z blokadami rozwali. Bynajmniej mi to nie sprawiało problemu. Jak dla mnie najbardziej będzie odpowiadał mag. Pozdrawiam. Myślę że pomogłem.