zakup bohatera Jeśli przegrasz Nidalee wczesną fazę gry, to później ciężko się odrobić, ale dobrze zagrana Nida potrafi sporo namieszać przed teamfightem swoimi Q, niestety jest papierowa i bardzo łatwo ją w walce zabić. Natomiast Wukong, najepszy jest w środkowej fazie gry, kiedy pojawiają się pierwsze teamfighty i może przewrócić teamfight na waszą stronę swoim ultimate'em. Obydwoma postaciami można grać w jungli, jednak według mnie wukong się tam lepiej sprawuje. Pozdro
który adc jest lepszy? Ez zdecydowanie lepszy. Ogarniasz skillshoty i pograne. Ja się zastanawiam nad kupnem legendarnej skórki, ale muszę się poprawić bo nim strasznie słabo idzie ostatnio. Wracając do tematu, pierwszy item Sheen, gank od junglera i linia wygrana. Pozdrawiam ;)
Rotacja kiedy będzie nowa Nowa rotacja wchodzi co wtorek, ale są czasami przypadki że pojawia się ona nie o północy, ale czasami ok. 7:00 - 8:00. Jeśli chcesz sprawdzić rotację na kolejny dzień, wejdź na ten link w PONIEDZIAŁEK po 20:00. http://kr.leagueoflegends.com/ Jest to koreańska strona LoLa, a tam jest inna strefa czasowa więc pozwala graczom z Europy podejrzeć jaka będzie kolejna rotacja. Podzrowienia ;)
Ban w lolu w jakiej jest postaci ??? Jeśli opuścisz parę meczy w krótkim odstępie czasu (ok. tygodnia) to musisz poczekać 5 minut przed wejściem do kolejki <jeśli ktoś wyjdzie z wyboru bohatera nie musisz czekać> na 5 gier. Jeśli to będzie się powtarzać dostaniesz 10-minutową blokadę, max. 20 minutową. Jeśli nadal nie będziesz przestrzegał zasady LeaverBustera otrzymasz bana na konto na dzień. Później na 3, następnie na 7. Nie jestem pewien ile jest takich progów, ale wiem że maksymalna blokada jest permanentna.
Czy warto meinowac lee sina? Lee Sin to bardzo uniwersalny champion. Ogromna mobilność i taki sam potencjał ucieczek robi z niego świetnego junglera. Jeśli chodzi o samo pytanie, to Lee jest w 100% warty mainowania. Pamiętaj żeby mieć jakieś alternatywy w wypadku kiedy on zostanie zbanowany/wzięty.
Jaki najbezpieczniejszy pick na topa Według mnie dość bezpieczny jest Mundo. I tak i tak w late game kosi, bez względu na to czy wygra, czy przegra topa. Vladimir też nie jest trudny. Renekton też się wydaje dość bezpieczny, a Gnar musi mieć dobry start, ale jeśli już się wybije możę wyciągnąć cały team do góry.
Lagi na Howling Abyss Cześć, mam pytanie. Mianowicie - kiedy włączam tryb ARAM / Custom na Howling Abyss mam około 2 FPS, a po około 15 sekundach norma, +/- 50 FPS, kolejne 15 sekund znowu 2 FPS, i cykl się powtarza. Oczywiście to nie jest równe 15 sekund, tak około. Raz to jest 10 sekund, raz nawet minutę. Proszę o pomoc :)