rada dla początkujących supportów Założyłem wątek, aby zebrać rady dla wszystkich osób, które chcą wymiatać na supporcie. Jeśli macie jakieś rady to piszcie w kom. 1. Nie dotykać farmy! :D 2. Kupować dużo wardów 3. Jeśli ktoś ma zginąć, to ma być to support! (jest niewiele wart, nie ma serii) 4. Graj 2-3 razy w tygodniu adc, wtedy będziesz wiedział co jest potrzebne. co należy robić na supporcie. Dowiesz się czego Ci brakuje itp i nie będziesz popełniał tych błędów.
Bug czy cheat? Ostatnio grałem w teamie z lee, który mógł postawić 3 trinkiety na raz, a u mnie było widać, ze w ogóle nie ma tego trikieta w wyposażeniu. Nie chodzi o totem, tylko o tego warda na 60 sec co jest pod klawiszem numer 4 za darmoche. To był bug czy jakiś kolejny cheat?
Który skin do supporta Nie wiem co wybrać, mam tyle typów, psc tylko jedną :) Najbardziej chodzi mi o to, żeby skin miał bardzo zmieniony wygląd i mocno różniące się skille od oryginału. do wyboru są - nami koi - upiorna panna młoda morgana -lodowa królowa janna/janna fnatic -basenowa leona co wam się najbardziej podoba?