Nowy sposób NAWET NA KILKANAŚCIE EURO Witam. Znalazłem nową stronę do obstawiania meczy (na stronie jest też jackpot). Zamiast skinów obstawiamy tam coinsami, które potem możemy wymienić. Strona nazywa się www.esportsplus.me. Wpisując mój kod: TTGXF, w rejestracji dostajecie bonusowe punkty około 400 (0,4€). UWAGA! Strona wymaga podania numeru telefonu, lecz nie odciąga ona pieniędzy od konta (mam tam konto przez tydzień i na razie jest ok). W razie pytań pisz na pw. Miłego zarabiania ;)
Polecam jackpoty na których można zarobić za free Witam. Znalazłem nową stronę do obstawiania meczy (na stronie jest też jackpot). Zamiast skinów obstawiamy tam coinsami, które potem możemy wymienić. Strona nazywa się www.esportsplus.me. Wpisując mój kod: TTGXF, w rejestracji dostajecie bonusowe punkty około 400 (0,4€). UWAGA! Strona wymaga podania numeru telefonu, lecz nie odciąga ona pieniędzy od konta (mam tam konto przez tydzień i na razie jest ok). W razie pytań pisz na pw. Miłego zarabiania ;)
Fajna Ruletka sporo pieniędzy ! :D Witam. Znalazłem nową stronę do obstawiania meczy (na stronie jest też jackpot). Zamiast skinów obstawiamy tam coinsami, które potem możemy wymienić. Strona nazywa się www.esportsplus.me. Wpisując mój kod: TTGXF, w rejestracji dostajecie bonusowe punkty około 400 (0,4€). UWAGA! Strona wymaga podania numeru telefonu, lecz nie odciąga ona pieniędzy od konta (mam tam konto przez tydzień i na razie jest ok). W razie pytań pisz na pw. Miłego zarabiania
Nowa strona, skiny łatwe do zgarnięcia! 1$ na początek Wchodzicie na stronkę www.esportsplus.me logujecie się i wpisujecie kod: TTGXF, który dodaje wam +100 pkt do podstawowych 300, dzięki którymi będziecie mogli wypłacić lepsze skiny i skrzynki czy też Riot Pointsy (lol). Możecie tam obstawiać mecze z różnych gier (w tym mecze piłki nożnej czy NBA), co działa na zasadzie np. csgolounge czy fanobet'a. Strona nie pobiera żadnych opłat z telefonu!!! Sprawdzone.
1 euro za free Wchodzicie na stronkę www.esportsplus.me logujecie się i wpisujecie kod: TTGXF, który dodaje wam +100 pkt do podstawowych 300, dzięki którymi będziecie mogli wypłacić lepsze skiny i skrzynki czy też Riot Pointsy (lol). Możecie tam obstawiać mecze z różnych gier, co działa na zasadzie np. csgolounge czy fanobet'a. Strona nie pobiera żadnych opłat z telefonu!!! Sprawdzone.
SKINY ZA DARMO NOWA STRONA Wchodzicie na stronkę www.esportsplus.me logujecie się i wpisujecie kod: TTGXF, który dodaje wam +100 pkt do podstawowych 300, dzięki którymi będziecie mogli wypłacić lepsze skiny i skrzynki czy też Riot Pointsy (lol). Możecie tam obstawiać mecze z różnych gier, co działa na zasadzie np. csgolounge czy fanobet'a. Strona nie pobiera żadnych opłat z telefonu!!!
1 Euro za darmo 100% sprawdzone Wchodzicie na stronkę www.esportsplus.me logujecie się i wpisujecie kod: TTGXF, który dodaje wam dodatkowe pkt, dzięki którymi będziecie mogli wypłacić lepsze skiny i skrzynki czy też Riot Pointsy (lol). Możecie tam obstawiać mecze z różnych gier, co działa na zasadzie np. csgolounge czy fanobet'a.
Nowy SPOSÓB NA KILKA EURO Wchodzicie na stronkę www.esportsplus.me logujecie się i wpisujecie kod: TTGXF, który dodaje wam dodatkowe pkt, dzięki którymi będziecie mogli wypłacić lepsze skiny i skrzynki czy też Riot Pointsy (lol). Na stronie są jacpoty, ale możecie też tam obstawiać mecze z różnych gier, co działa na zasadzie np. csgolounge czy fanobet'a.