Tomek
Tomek napisał na forum gry World of Tanks
jaki czolg ? Wszystko zależy od tego jak lubisz grać. Jeśli preferujesz close combat, walkę w zwarciu, to bierz isa3. Wtedy gra tym czołgiem sprawi ci wiele frajdy. Natomiast tigerem 2 gra się raczej w drugiej linii, jako tzw. czołgiem wsparcia. Np. isy 3 wiążą przeciwnika na bliskim dystansie, a ty z 200-300 metrów punktujesz przeciwnika. Niemniej jednak Tiger 2 ma jedną przewagę nad isem 3, po nim jest e75 czyli jeden z najlepszych ht na 9 tierze. A po isie 3 jest is 8 który jest bardzo taki sobie.
Tomek
Tomek napisał na forum gry World of Tanks
Punkty za komentarze Ja o tym wiem. Problem jest w tym że niejednokrotnie udzielałem wyczerpujących odpowiedzi na dany temat, a punktów za to nawet nie powąchałem. Rozumiem raz, dwa, czy nawet kilka razy, ale jeśli się udzielam regularnie i merytorycznie, a od dwóch, trzech miesięcy nie zobaczyłem innych punktów niż za zalogowanie się to coś tu jest nie tak.
Tomek
Tomek napisał na forum gry World of Tanks
Pomóżcie wybrać niemiecka linia przez stuga, jpzIV, jagpantherę itd. jest kapitalna do grania: świetne, celne i szybkostrzelne działa, dobre kamo i dobra mobilność pojazdu. Czego chcieć więcej? Owszem jagdtiger jest wielki i wolny, ale ma jedno z najlepszych jeśli nie najlepsze działo w całej grze. Ruska linia też jest kapitalna, działa mają owszem mniejszą celność niż niemieckie, wolniej się ładuję, ale zadają gigantyczne obrażenia. Pojazdy mają dobre kamo i mobilność. A więc do wyboru do koloru, zależy jak lubisz grać.
Tomek
Tomek napisał na forum gry World of Tanks
Najlepszy czołg VI tieru Z całą pewnością hellcat, choć nie jest juz tak samo dobry jak przed nerfem, su100 wspaniała niszczarka, dobry pancerz, duzo hp, świetne działo, sport też jest dobry. Wszystko zależy od tego jaki masz styl gry.
Tomek
Tomek napisał na forum gry World of Tanks
Jaki czolg najbardziej lubicie ?? hetzer, za świetny pancerz, dużą mobilność, duży współczynnik kamo i wspaniałą haubicę i wszystko to na 4 tierze. Hellcat za to że jest wspaniałym cichym zabójcą i Jagdtiger za fantastyczne połączenie pancerza z jednym z najlepszych dział w tej grze.