tessidar
tessidar napisał na forum gry Margonem
Jak expić żeby nie padać? Mag to przede wszystkim Intelekt. Statystyki przedmiotów - Intelekt i SA przede wszystkim. Jeśli masz więcej kasy to dobrze mieć przynajmniej parę unikatów, lecz z herami bym nie szalał - expisz, więc jak długo te hera będziesz mieć? Dzień, dwa - strata kasy. A aby nie padać to atakuj moby na miare mozliwosci ;)
Którą Perłę wybudować Hej, Mam już perły z epoki brązu i żelaza, teraz planuję wybudować jedną z epoki wczesnego średniowiecza lub rozkwitu średniowiecza - mam większość planów, resztę dokupię. Którą doradzicie na początek? Który bonus będzie najbardziej opłacalny na moim etapie gry (jestem w rozkwicie średniowiecza).
tessidar
tessidar zadał pytanie w grze Margonem
Z Andarum na Żywioła Hej, często szukając PH zaglądam do Andarum i na Żywioła problem mam jedynie z drogą.. Do Andarum mam tp i sprawa załatwiona, gorzej w drugą stronę, nie mam kamieni do miast i muszę dużo chodzić z buta.. Jaka byłaby najszybsza droga z Andarum na Żywioła (ewentualne zakupy w miarę tanich zwojów jak najbardziej wchodzą w grę).
tessidar
tessidar zadał pytanie w grze Margonem
Sposób na Kochankę Nocy Mam tropa 106lvl i zamierzam polować na Kochaneczkę, a nie chcę wbijać większego lvl'a. W sprawie um i broni lepsze zimno czy ogień? deszcz strzał czy szybka strzała? Jakieś odporności na zimno przydadzą się?
tessidar
tessidar zadał pytanie w grze Margonem
trop vs Tanc na 80lvl Jaką taktyką macie na tańca? Szczerze przyznam, że grając tropem na tym lvl'u z Tancem często jestem bez szans, 1 trafiony, 3 uniki i jak walnie 2 krety to praktycznie po mnie. Spowolniona strzała, zimno, ogień, deszcz strzał? Sam już nie wiem
tessidar
tessidar zadał pytanie w grze Margonem
Tropiciel - pvp Jak wyglądają walki tropicielami z innymi profesjami (z EQ na podobnym poziomie), z kim radzi sobie lepiej, z kim gorzej i dlaczego - jak ewentualnie zniwelować przewagę przeciwnika?
tessidar
tessidar zadał pytanie w grze Margonem
Najlepsza eII w granicach 100lvl'a Występują: Grabarz świątynny Zbrojmistrz Władca Żywiołów Nieumarły Krzyżowiec Morthen Na kim najbardziej opłaca się stać (nie pytam kto daje lepsze legi), ale stosunkowo z której eII najczęściej wypadają legi lub hera na normalnym świecie.