Dywizjon x303x poszukuje nowych rekrutów Zamierzamy brać udział w turniejach, zawodach oraz oczywiście dobrze się przy tym bawić. Preferujemy grę zespołową. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wspólnej zabawy Wymagania: - Wiek 16 lat - ogólny poziom gracza: 25, bądź posiadanie przynajmniej dwóch myśliwców IV ery - pewne doświadczenie z grą (przede wszystkim tryb realistyczny ) - posiadanie TS3 Rekrutacja odbywa się poprzez forum: www.x303x.fora.pl. Chętnych serdecznie zapraszam. Pytania odnośnie dywizjonu proszę pisać na priv.
x303x ponowny nabór Dywizjon x303x organizuje nabór graczy posiadających co najmniej 25 poziom, grających na trybach realistycznych (stary tryb historyczny) Dywizjon niebawem uzyska status operacyjny i będzie walczył z najlepszymi w turniejach oraz bitwach klanowych. Serdecznie zapraszamy.
Jer 2 na HB (start z pasa startowego) Startował ktoś jerem 2 w trybie HB z lotniska, z tego co zauważyłem na większości mapach jest to awykonalne, lotniska są za krótkie dla tego bombowca. Zawsze kończe mój start na skarpie za pasem albo na drzewie czy budynku :-). Pierwszy poważny błąd w WT jaki znalazłem. Czy ktoś spotkał się z tym problemem?