Darius? czy Olaf? A na jaką role? Olaf ostatnio cały czas jest grany w jungli natomiast darius na topie. Z czego darka strasznie łatwo się contruje... Wybierz bohatera, który sprawi Ci najwięcej frajdy z gry bo przepisu na wygraną tym dylementem nie wygrasz :)
Kto na topa ? Wybierz bohatera który będziesz w stanie utrzymać farm, lvl niezależnie od przeciwnika. W późniejszym czasie wyuczenie się motoryki bohatera pozwoli Ci karać przeciwników niezależnie od tego na kogo jest aktualnie hype
Ryze czy evelynn Bartek jeśli ryze będzie Twoim najczęściej granym bohaterem i opanujesz go niczym faker z lsc to nie musisz się zastanawiać co wybrać, ale jeśli chcesz nauczyć się grać tą role w grze wybierz bohoatera który narzuca presje od pierwszych minut gry jak evelynn, rengar, kazik.
kunia-91
kunia-91 napisał na forum gry Dota 2
Dota pytanie nie da się opowiedzieć na to pytanie... niestety dota nie działa na tej zasadzie, są buffy i nerfy które dodają lub odejmują pistacjom ale najważniejsza jest twoja umiejętność last hitowania creepów i przewidywania zachowań innych graczy aby nie feedować a pomagać drużynie.