Jak to zrobić? O ile pamiętam on był za twittera. Ja poszperałem w necie i jakimś cudem go znalazłem i dostałem. Ale jeśli nie znajdziesz to polub stronę Riotu na twitterze i napisz do wsparcia o tym to ci dodadzą go na konto. Mi tak zrobili z Nieskrępowanym Alistarem.
Dobry jest Jax Z uwagi, że to mój main to powiem, że to jedna z najsilniejszych postaci w późnej fazie gry. Każdego ogra w walce 1vs1 a nafeedowany niszy całą przeciwną drużynę solo :). Polecam budować na niego Moc Trójcy, Ostrze zniszczonego króla, i reszta w tanka ( chociaż ja po kupieniu pierwszych 2 itemów nie mogę się oprzeć przed kupnem ostrza nieskończoności :) )
olaf czy aatrox Postacie obie bardzo silne. Aatroks ma większą przeżywalność na linii dzięki swojej pasywce oraz leczeniu z auto ataków. Zaś Olaf jest bardziej do robienia sieki lecz tylko dla rozważnych. Jego pasyw daje nam dużo prędkości ataku (+1% za każdy 1% brakującego zdrowia) więc czym bardziej jesteśmy ranni tym więcej bijemy. Warto też wspomnieć by rozważnie używać e , które kosztuje zdrowie. Olaf jest dobry jeśli wroga drużyna ma dużo CC bo nasze ulti daje nam na nieodporność. Jeśli jesteś początkujący kup Aatroksa, jeśli już grasz trochę w lola to kup Olafa .
Jakiego adc ?? Ja gram dużo Dravenem. Jest bardzo mocny przez całą grę ale nie polecam go początkującym graczom ponieważ jest to trudna postać gdyż trzeba się nauczyć łapać topory tak aby nie dać się obijać przeciwnikowi. Graves jest mocny i niekoniecznie trudny. Polecam każdemu. Jego skille nie wymagają zbyt wielkich umiejętności gry w lola ;) .