Lidia
Lidia napisała na forum gry League of Legends
Pro players naprawdę nie pamiętasz więcej szczegółów? wiesz jak ciężko znaleźć osobę po jednej cesze typu "jakiś czas temu miał takie i takie włosy"? jeśli sobie cokolwiek jeszcze przypominasz to dopisz np czy nosił okulary- to dużo pomoże i możliwe że ktoś skojarzy ;)
Lidia
Lidia napisała na forum gry League of Legends
szukanie maina i postaci na linie jeśli masz 24 poziom to jeszcze długa droga przed Tobą ;) gust pewnie po wielekroć Ci się zmieni tak samo jak zmienia się meta w lolu naprawdę zależy od preferencji i czy grasz żeby wygrać czy for fun :) na topa na Twój poziom polecam tanków takich jak Malphite czy Shen na mida coś w miare pewnego i nie wymagającego żadnych "plejsów" np lux która trzyma dystans i nie jest ciężka poza nauką trafiania adc- tu masz pełną dowolność poza kalistą która jest ciężka i kompletnie nie w mecie polecam jinx lub luciana potrenować last hity i zabić ich wszystkich :D na supporta spróbuj coś w stylu janny która daje tarcze spowalnia i wspiera całą drużynę lub np brauma czy alistara którzy są wytrzymali i mają dużo cc czyli unieruchomień spowolnień itd mam nadzieję że pomogłam :)
Lidia
Lidia zadał pytanie w grze AION
pomyłka przy wysyłaniu screena pytanie co do zadania z wysłaniem screena z 8 lvlem czy można go wysłać drugi raz? przez przypadek przyciął mi się screen i akurat lvla nie widać >.> czy do gry pozna po wyglądzie postaci że mam ponad 8 lvl czy da się wysłać screena jeszcze raz..? ;-;