Kuba
Kuba napisał na forum gry World of Tanks
Jaka arta lepsza? Łukasz_rei weź czytaj uważnie tekst, pyta się którą arte byscie mu polecili a nie, która jest najlepszą. Wiele osób wypisuje takie rzeczy jak ty, nie raz pytalem o jakieś zalety i wady czołgów, a wielu i tak opowiadało tak samo "nie ma lepszego czołgu, wszystkie są tam balansowanie żeby dało się grać" (z góry przepraszam za spam ;))
Kuba
Kuba napisał na forum gry World of Tanks
co myslicie T34 czy lowe?? A czy konkretnie podszebujesz czołg ciężki? Kup sobie jakiś średni bo i tak ceny są wysokie. Sredniaki wcale nie zarabiają gorzej albo nie da się nimi grać. Ja osobiście lubię średnie czolgi, za to że (zazwyczaj) nie są za wolne jak ciężkie, ale i nie są z papieru ją lekkie. Osobiście ją mam właśnie dylemat jaki czołg średni sobie kupic, z początku podobał mi się AMX CDC, za jego mobilność i działko (ale jego bodajże 30 mm nie odbija dziesiątek ;)) później chciałem super Pershinga, ale nie pasował on do mojego stylu gry i chyba zdecyduje się na t-54 mod. 1
Kuba
Kuba napisał na forum gry World of Tanks
Jaki niszczyciel czołgów wybrać? Kiedyś powiedział bym że Hellcat, ale dostał on nerfa, a Jackson buffa, więc teraz ciężko stwierdzić. Jedyne co ci mogę poradzić to to że Hellcat jest szybszy i zwrotniejszy, ale dosłownie nie ma pancerza, Jackson jest trochę wolniejszy i ma większy pancerz. Co do niemieckich TDkow nie mam za dużo do powiedzenia, lecz ją lubię grać czołgami których w bitwie jest mało, dajmy przykład że dużo osób po radzieckim t-34 kupuje sobie t-34-85, a ją kupilem sobie a-43 i mogę powiedzieć że się nie zawiodlem. (Jpanther jest więcej niż Ferdinando w ;))